Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 520! Érdekelne a...

Nokia lumia 520! Érdekelne a véleményetek, tapasztalataitok a mobillal kapcsolatban! Megéri az árát?

Figyelt kérdés
2013. szept. 3. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg. Nyilván van komolyabb wp, de azért az árért korrekt készülék.
2013. szept. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gyors, stabil, 2016-ig biztosított a támagátosa (szoftveres és app), és kategóriájában a legjobb ár/érték arányú telefon. Megéri!
2013. szept. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nos én 1 hete vettem egy ilyet.Leírom a tapasztalatom


Na szóval én ez és az Xperia E között vaciláltam.És végül kinézet és belső alapján ráböktem a Nokiára.Nem rossz de szerintem ez az első és az utolsó WP-s telom


Összegzés:Nagyon jó kis telefon mind külsőleg mind belsőleg.Egy hibája van az pedig a WP.Gondoltam áh nekem ugyse kell sok játék legyen egy angry birds meg vmi autós azt kész.Az angry birds minden platforma ingyenes erre itt 250 ft nem mintha földhöz vágna de azért is.A GPS ugyan offline de úgy nem minden várost talál meg, kell neki néha az online kapcsolat hogy magára találjon.Viszont a net tényleg gyors szóval nekem 10/7 a telefon


Ha nem nagyon akarsz játszani akkor kiváló telefon

2013. szept. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: Egyrészt: igaz, kevesebb van mint adroidon / vagy a kevesebb RAM miatt a drágább Lumiákon. Ami a fizetős alkalmazásokat/játékokat illeti... valamiből a fejlesztőknek is meg kell élniük.


Másrészt: beállítások > (swipe oldalra) alkalmazások > térképek > térképek letöltésénél le van töltve a magyarországi térkép? (internetkapcsolat mellett lehet leellenőrizni; ha nincs, akkor wi-fin keresztül töltsd le, és ezután nem szabad, hogy gondja legyen az offline navigálással)

2013. szept. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen levan töltve de pl tegnap beírtam neki h Szombathely és azt írta hogy ilyet nem talált próbáljam meg online és úgy meg müködött
2013. szept. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! sokat segítettetek!!
2013. szept. 3. 18:08
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért az vicces hogy ez, és az Xperia E egy árban vannak... Best buy az 520.
2013. szept. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. szept. 5. 16:25
 9/10 anonim válasza:
nekem nokia lumia 520 van és jó mert gyors 1 napig bírja az aksi pedig egész nap nyomom. a youtube is jó a kép minőség is az egyetlen aj az hogy addig nem enged letölteni míg be nem regisztrálsz a windowsphone.com-ba és ott valaki fel nem vesz család tagnak. (de ha el múltál 18 akkor lehet nem kell)
2013. dec. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod!:)
2013. dec. 4. 23:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!