Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Karácsonyra kapok egy telefont...

Karácsonyra kapok egy telefont de nagyon vacilálok, hogy mit kérjek. Eddig Sony Xperia P és Nokia Lumia 820 között szeretnék dönteni. De szerintetek milyet kérjek?

Figyelt kérdés
Ha androidos akkor mindenféleképpen Sony legyen ezt szeretném. Most galaxy acem van és nagyon megutáltam szóval most inkább a nokia felé hajlok. Várom a válaszokat :)

2013. aug. 31. 22:16
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat. Elfelejtettem írni, hogy legalább 8GB legyen benne, mert nekem az ace-ban van egy 8 gigás kártya és nem enged appokat letölteni mert a telefonon kevés a hely. (SD-kártyán van vagy 5GB hely szóval nem az a baj.)
2013. aug. 31. 22:21
 2/13 anonim ***** válasza:
Ace után nem csoda hogy megutáltad.
2013. aug. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

szerintem se sonyt se nokiát ne kérj!

hogyha meg samsungot nem szeretnél akkor meg maradt a htc és az lg meg a huawei!

szerintem ezek a legjobbak: huawei ascend p6, lg optimus l7 II, htc one, lg optimus l5 II, htc one x

ezek közül válogass!

2013. aug. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lg meg a huawei? :)
2013. aug. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Galaxy S3 Lte elég olcsó már.Sőt karácsonyig tuti lemegy még az ára.Samsungok jó telefonok de nem ilyen Acekben kell gondolkodni,hanem felsőkategóriában!Hidd el nem bánod meg!
2013. aug. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
lumia 820 ban biztos vagyok benne hogy nem fogsz csalódni.
2013. szept. 1. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem kell a samsungot mentegetni. Az anno felsőkategóriás Galaxy S-emre sem voltak képesek kiadni normális frissítést (ezért most a Galaxy Mini 2-nél is beadták azt az olcsó dumát, hogy nem bírná el a hardver). A Sony (Ericcson) vhogy ezt a 2010/2011 Xperiáknál meg tudta csinálni az ICS-t.
2013. szept. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A Sony és a Nokia a két legjobb márka (és az Apple ) , szerintem karácsonyig meg várj mert messze van , új Telefonok is jönnek ki , és olcsóbbak is lesznek , de Samsung után egyikbe se fogsz csalódni az biztos :D . Én a,lumiat vennem , de csak azert mert a wp be jobban megbízók , és a támogatása is hosszabb lesz .
2013. szept. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem Nokia Lumia 820-szal csodálatos karácsonyod lenne, de addigra biztos vagyok benne, hogy a 920/925-nek is nagyon barátságos ára lesz! :)
2013. szept. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is azzal értek egyet,hogy várj.Valószínű jön a Lumia 830 karácsonyig,meg a Sony is dob ki telefont.Nokiának év vége fele jön a generáció váltás.Könnyen meglehet,hogy a 730 többet fog tudni,mint most a 820.Mint anno a 3210 többet tudott,mint az 5110,mert egy generációval előtte járt.Lesd meg a kínálatot November vége felé,azt akkor tedd fel a kérdést újra.
2013. szept. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!