Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Media Player 11...

Windows Media Player 11 eredetiség inditása miért nem működik?

Figyelt kérdés
A minap vetem egy Samsung Galaxy Fame mobil telefont és amikor csatlakoztatom és utána kihuzom ki írja hogy nincsen megfelelő program ki írta a lehetőségeket és ott volt Windows Media Player 11 le akartam tölteni és ki jött hogy Windows eredetiségének ellenőrzése letöltötem futatam és ez jött ki "a kód nem érhető el. Az érvényesítő kód lekérése nem sikerült. Ennek oka lehet technikai probléma, vagy az, hogy nem támogatott operációs rendszer használ. Zárja be ezt az ablakot és kísérelje meg ismét az érvényesítési folyamat végre hajtását, vagy a böngésző Vissza gombjával térjen vissza a letöltések részleteit tartalmazó lapra. Hibakód 0x80072f07]

2013. aug. 30. 10:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!