Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Negy napja vettem egy telenor...

Negy napja vettem egy telenor smart touch pro (zte blade g) es egy idiota "baratnom" leontotte teaval. A telefonnak nem lett baja, de ahogy torolgettem, a folia feljott. Nem ragad ugy, buborekok vannak alatta. Hogy tudnam eltuntetni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 29. 20:28
 1/10 A kérdező kommentje:
És egy ilyentől lehet komolyabb baja? Nagyon haragszom ra!!
2013. aug. 29. 20:30
 2/10 A kérdező kommentje:
Es meg annyi, hogy csak a kepernyore folyott, amelyet folia vedett.. koszonom elore is a valaszokat, fontos lenne!
2013. aug. 29. 20:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd le a régi fóliát és vegyél rá újat. Nagy mázlid volt, hogy rajta volt az a fólia.
2013. aug. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszonom. Veszek ra, a telenornal vajon lehet kapni telenor smart touch pro-ra (zte blade g) merev muanyag foliat? Es esetleg raraknak nekem?
2013. aug. 30. 14:57
 5/10 A kérdező kommentje:
Es nagyjabol mennyibe kerulne?
2013. aug. 30. 15:02
 6/10 anonim válasza:
kb 1000 ft. hogy szuperál a telefon, stabil? Akadozik?
2013. szept. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jol mukodik, nem akadozik:)
2013. szept. 4. 15:03
 8/10 anonim válasza:
szia. én most akarok veni ezt a telenor smart touch prot de nem tudom hogy megvegyem e. nem volt még a kezembe és kételkedek hogy nem jó. megkérdezhetem hogy a kijelzöje szépen müködik minden játék fut rajta és a kamerája jó közepes vagy rosz. röviden tudnád jelemezni. nekem egy iphone 4s em volt de széttört kamional átmentem rajta mert kieset a zsebemböl. és hogy kb van oylan kategoriás mint az iphone? filmeket lejátsza? ha közel lax akkor meghivlak egy ebédre csak mongy rola néhány szót! köszi elöre is!
2013. szept. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szerintem jó telefon, de egy iphonet meg sem közelíti. Apple egy nagy márka. A ZTE nem. De ár-érték arányban magasan vezet nálam, jól működik, nincs baja!

Lejátszik filmet, szép a képe. Játkok jól működnek. Mindkét kamerája jó, a vaku is teszi a dolgát!

Ha egyéb kérdésed lenne, írj!!!

2013. szept. 12. 19:50
 10/10 anonim válasza:
Az érintökijelzöje könyen müködik? Véletlenül nem oylan mint a gagyi clonoknak vagy magasabb kategoriát képvisel?? Vany olyan mint az alcatel ot 995 nek? vagy hogyha hasonlitanád miylen telohoz hasonlitanád a gyorsaságát és az egész telefont?
2013. szept. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!