Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működnek a tűzfalak...

Miért nem működnek a tűzfalak a telefonomon?

Figyelt kérdés

Egy Samsung Galaxy Y s5360-om van és a 0.facebook miatt kéne a tűzfal, hogy az adatforgalom ne vegye le a pénzt.

Lényeg a lényeg...Se a Droidwall se az Avast! Mobile tűzfal nem működik.

A Droidwall "exit code 11"-t ír ki, amikor engedélyezni akarok.

Az Avast! is valami hasonlót.

A hiba valami olyat ír, hogy a kernel nem támogatott meg a ROM-ról ír valamit.

Sajnos nem az enyém a telefon és most pontosan nem tudom leírni. :/


A saját telefonomon gond nélkül megtudtam oldani ezt. (SE Live with Walkman)


Előre is köszi a válaszokat! :)



2013. aug. 24. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért, mert nincs rootolva. Valszeg a Sony igen. Semmi más miatt nem lehet probléma vele, hacsak nem amiatt, hogy az Y igen gyenge telefon, és nem minden kompatibilis vele.
2013. aug. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A rootolással kezdtem és az is gond nélkül megvolt.

A Superuser is felkerült utána a telefonra szóval sikeres lett. Még jogokat is kapott a Droidwall és az Avast is.

Hát az tény, hogy nem egy erős telefon.

Közben a hibát megtaláltam interneten egy fórumon.

Droidwall hibája:

Error applying iptables rules.

Exit code: 11


iptables v1.4.10

iptables: No chains/target/match by that name


Az Avast hibáját nem találtam meg, de az írja azt, hogy a ROM és a Kernel nem támogatott...sajnos nem tudom pontosan mivel világéletemben németet tanultam és angolul csak nagyon keveset tudok.


Itt talán van valami hasznos, hátha valaki ki tud csipegetni valami számomra hasznosat belőle.

[link]

[link]


Amúgy, ha feltennék a telefonra egy Custom ROM-t, akkor lehet, hogy menne rajta a tűzfal?

2013. aug. 24. 13:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáld meg ezt.

[link]

2013. aug. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!