Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S II frontlencsém...

Galaxy S II frontlencsém nagyon karcos, ezt cserélik vajon szervizben, és lehet rá fóliát venni? Többi lent

Figyelt kérdés

Az S II-n nincs lencsevédő, és a kamera modul még ki is dülled a hátlap síkjából, tehát a frontlencsém karcos, de már egyre jobbam, lassan a kép felét homály fedi.

Nem használtam semmiféle tokot hozzá, így tetszik jobban,már használok, késő-bánat, de mindenképp szeretném helyrehozatni.

A kérdésem az lenne, ha elviszem megcsináltatni, a frontlencsét cserélik-e ill. lehet-e rá kéretni fóliát.

És ne szaknyelven válaszoljatok, nő vagyok :D



2013. aug. 23. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetesen mindent lehet. Tapasztalataim alapján a Samsung szakszervízben nagyon rendesek és precízen dolgoznak és korrekt áron.
2013. aug. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fóliáról meg annyit, hogy veszel egy akár milyen legolcsóbb kijelzővédő fóliát valamilyen telefonra kivágsz belőle egy kb akkora darabot mint a lencse és meg van oldva.
2013. aug. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek.


Még annyit légyszi, hogy szakszervibe vihetem a telót akkor is ha nem garis, ill én ezt ismerőstől vettem át, nincsenek papírjaim?


Köszi a fólia tippet, de az a biztos ha ők csinálják.

kb milyen árban lenne? 10-ből meg lenne szerintetek?

2013. aug. 23. 16:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Garancia nélkül is javítanak. De miért nem hívod fel őket? [link]
2013. aug. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!