Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak ha nem találja...

Mit csináljak ha nem találja az eszközt a gépem, szoftver frissítésnél?

Figyelt kérdés
Mivel a telefonom el romlott,az azt takar hogy el kezd be kapcsolni,ki írja a telefon nevét,és újból indul,azt mondták nekem hogy egy szoftver frissítés rá fér...le töltöttem laptopra a szoftver frissítés magyar verzióját,és amikor rá rakom a telefont usb-vel gépre és el kezdek keresni a frissítendő eszközöknél hogy ki választanám a frissítendő eszközt akkor meg nem találja..ez mi?

2013. aug. 23. 13:06
 1/2 A kérdező kommentje:
vagy is nem találja az USB-vel rá kötött eszközt..:/
2013. aug. 23. 13:07
 2/2 anonim ***** válasza:

Leírhattad volna a telefon típusát-márkáját esetleg... Szerintem így ahogy ezt a kérdést feltetted, szerintem te bele se kezdj! :)

Egy Sony-nál például speciálisan kell rádugni a gépre, mert csak akkor aktiválódnak a boot hardwerek, csak úgy kezdhető el a frissítés ha a vissza gomb, vagy pl. a hangerő le gomb nyomva van a rádugás pillanatában. Egy Nokiánál, ilyen hibánál pedig úgy történik a phoenix-ben, hogy akku le és felrakás, csatlakozóba bedugás, akku berakás, bekapcsoló gomb egy pillanatra megnyomás...

Samsungnál az adott típus alapján 2-3-4 gomb, oldalsó gomb stb. ritmusos nyomva tartása, hogy előjöjjön a bootloader menü, (vagy samsung bootloader key bedugás) és utána mehetsz csak a frissítő programhoz... Még mindig biztos vagy benne, hogy te magad akarod frissíteni? :)

2013. okt. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!