Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerül egy iPhone...

Mennyibe kerül egy iPhone függetlenítése?

Figyelt kérdés
2013. aug. 19. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Szervíztől (vagy magánszemélytől) függ.
2013. aug. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attol fugg,hogy milyen halozatra van korlatozva. Irok ket szelsoseget : usa at&t nagyjabol 1500 Ft , kanadai rogers 40eFt . Magyar szolgaltatos iphoneokat tudtommal egyaltalan nem lehet nyitni (persze 3gs-el bezarolag van patch ra) - viszont letezik klonozo sim (gevey,rebel,rsim) ami alternativ megoldas lehet
2013. aug. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi az utolsónak. ez a telefon Vodafone függő, de nekem T-mobilos a kártyám.
2013. aug. 20. 09:07
 4/9 anonim ***** válasza:
Hacsak nem egy legujjabb verziora frissitett iphone 4-ed van,akkor a klonozo simekkel meg tudod oldani (meg a legujabb verzios i5-ot is) .
2013. aug. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
rendben,köszi! és mekkora az esélye annak, hogy sikeres lesz a függetlenítés? pl ha elviszem egy nem szakszervizbe, akkor az biztos meg tudja csinálni? feleslegesen nem szeretnék több ezret fizetni.
2013. aug. 20. 10:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Bar tudnam,hogy milyen telefonod van :) Ha 3g,vagy 2010.38. Hete elott gyartott 3gs,akkor 100% hogy lehet fuggetleniteni, ha barmi mas,akkor 100% hogy nem lehet , klonozo sim kartyat sajat magadnak is tudsz venni,de telefonfuggo a dolog
2013. aug. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Használtan szeretnék venni egy iPhone 4-et, de azt írják, Vodafone függő, és mint említettem, nekem T-mobile kártyám van.
2013. aug. 20. 11:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Aham.. Arra irtam,hogy vannak korulmenyes verzioi .. Tudtommal nem mindegyik verzios mukodik a klonozo simekkel - de ha valakinek frisebb infoi vannak,majd kijavit. Vegleges fuggetlenites csak a szolgaltato altal van ra, sufnigsm szervizek nem tudjak megcsinalni
2013. aug. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm. igen, néztem, hogy a szolgáltatónál megcsinálják, de elvileg akkor be kell vinni az igazoló papírokat, hogy már az enyém a telefon, és ráadásul nagyon drága lenne így a függetlenítés.... mindegy, majd jobban utánanézek, de azért köszi!
2013. aug. 20. 11:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!