Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A rom tökéletesen működik...

A rom tökéletesen működik csak az a problémám hogy sd-kártya nélkün nem indul a teló. Kezdő vagyok a romtelepítés körében. Valamit ki hagytam?

Figyelt kérdés
Van egy Sony Ericsson XPERIA X10 Mini telefonom 2-napja raktam rá egy fözött romot CM7 És uj kernel verziót 2.6.29.6-nAa-13 CWM-based Recoyery v.5. 0.2.8.

#SD kártya #ROM #nem indul a teló
2013. aug. 16. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Figyi... azt honnan tudod hogy a rom jól működik ha az SD nélkül nem indul a teló??

kíváncsi vagyok rá. ^^_

2013. aug. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert hogyha a memoriakártya a teóban van akkor bekapcsol és minden működik de, ha ki kapcsolom és ki veszem az SD-Kártyát akkor nem kapcsol be.
2013. aug. 18. 10:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Így már értem. Linkeld be azt a romot amit felraktál.

Nekem volt egy x8-am és ugye tettem rá én is romot és amikor kivettem a kártyát lefagyott és utánna újraindúl a teló. ez sajnos ezzel jár. Amugy meg a telefont SD kártya nélkül nem is lehet kihasználni, ennek ez a lelke.

2013. aug. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
[link] Ez volt az most egy másik romot tettem fel GingerDX v031b ez is CM7-re épül.
2013. szept. 12. 15:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!