Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem kapcsol be a telefonom?

Miért nem kapcsol be a telefonom?

Figyelt kérdés
Most érkezett, online rendeltem. Ahogy kibontottam, beakartam kapcsolni, de nem kapcsol be.. Felraktam töltőre, vártam 10 percet, utána se. Mi lehet a baj?

2013. aug. 15. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán kicsit több ideig kellene tölteni. Nem volt egy matrica a kijelzőn, miszerint az első BEKAPCSOLÁS ELŐTT minimum 30 percig tölteni kell? Nem olvasol útmutatót? Akkor elárulom azt is, nem kell már formázni az akksikat. 1,5-2,5 óra múlva amint jelzi, hogy kész a töltés, használható, sőt addig is. Nem kell fél napokat rajtahagyni.
2013. aug. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem. igen láttam, csak be voltam zsongva. már bekapcsolt. Szóval hagyjam 1 ideig a töltőn? Am beépített aksis. Az útmutató meg német:c Szóval az nem baj h most töltés közben nyomkodom?
2013. aug. 15. 13:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Még felül az akksi mellett nem jelzi, hogy 100%, addig hagyd a töltőn. Xperia P? Linkeljek hozzá magyar útmutatót? Teljes nyugalommal használhatod a töltőn is.
2013. aug. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sonx Xperia Sola, de nem kel. rengeteget olvastam utána:) Azért köszönöm a segítséget:)
2013. aug. 15. 13:12
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy ezen még GB van. Nem para ha első nap felfrissítem ICS-re?
2013. aug. 15. 13:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a töltés után rögtön az volt az első. :)
2013. aug. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Opera mini a legjobb böngésző?:D
2013. aug. 15. 13:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Opera Classic, ha adatforgalmon akarsz spórolni, akkor Mini.
2013. aug. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!