Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy táblagép érintőképernyője...

Egy táblagép érintőképernyője lehet hibás az operációs renszer miatt?

Figyelt kérdés

Van egy E-Boda Essential A200-as táblagépem, és feltettem rá a Jelly Bean-t. Hivatalosan kiadták rá, nem buherált verzió. Eddig ment szépen, bár bal oldalt fél centivel arrébb kellett bökjek, mint az ikonok voltak. Egy ideje meg nem érzékel a képernyő alja. Meg kell fordítsam, hogy a "vissza" nyílra tudjak bökni. Túl sok dolog van rajta, mivel szereztem bele egy 64 gigás SD kártyát, ezért csak végső esetben telepíteném vissza a régi ICS-t. Lehet tettem rá valamilyen programot, ami zavarja azt a sávot?


Ha tutira megoldja a bajt egy friss oprendszer, akkor nem bánom, ha elveszítem a dolgokat róla. Backup programot kár ajánljatok, több elvérzett nálam, miután kiderült, hogy hibás mentést csinált, köztük a Titanium Backup is.



2013. aug. 15. 12:30
 1/1 A kérdező kommentje:
Ne fáradjatok, azóta rájöttem.
2013. aug. 17. 21:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!