Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írja ki az Alcatel OT...

Dorinna00 kérdése:

Miért írja ki az Alcatel OT 991 telefonom folyton, hogy "A telefon tárhelye megtelt. "?

Figyelt kérdés
Állandóan ezt írja ki, pedig már mindent letöröltem amit csak lehetett. Nincs valakinek ötlete, hogy ennek ellenére miért írja ki mégis?

2013. aug. 11. 12:54
 1/4 b95 ***** válasza:

mert kevés a belső memórián a szabad hely.

ha egy olyan alkalmazást törölsz, ami kártyára volt telepítve, akkor azzal nem sok tárhelyet tudsz felszabadítani. (max. 1-2 MB-ot.)

2013. aug. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! :)
2013. aug. 12. 20:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy időben nekem is csinálta, semmi hely nem volt benne, aztán nyomtam egy visszaállitást és helyrejött. Visszaraktam ugyanazokat az appokat is és mégis maradt egy csomó hely, ezt hogy? Azóta le se fagyott.
2013. aug. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyszer már az enyém is vissza lett állítva, de akkor még nem csinálta ezt! Akkor majd megint visszaállítom! Köszi!
2013. aug. 17. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!