Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Frissítettem az Iphoneomat,...

Frissítettem az Iphoneomat, és minden redben ment, de az aktíválásnál nem aktiválja a telefont, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Itunesban azt írja, hogy húzzam ki a SIM kártyát és helyezzem be újra, már többször is megtettem, de ugyanúgy nem aktiválja. A telefonon pedig azt írja ki, hogy nem aktiválhato az Iphone készülék mert az aktiválási kiszolgáltató ideiglenesen nem érhető el.

2013. aug. 8. 18:16
 1/4 reptoid ***** válasza:

Használtan vetted?

Ha igen, akkor előfordulhat, hogy nem gyári független volt, csak szoftveresen csinálták meg, ami a restore-ral törlődött, így csak olyan kártyával tudod aktiválni, amilyen függő eredetileg volt.


Ha tied kezdettől fogva, itthon vetted, vagy tudod biztosan, hogy gyárilag független, akkor megpróbálnám még esetleg később aktiválni, megnézni, hogy biztosan jó-e az internetelérés vagy az iTunest újratelepíteni a gépen.

2013. aug. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Használtan vettem, nem tudok róla semmit.Akkor elmagyaráznád pontosan, hogy mitis csináljak, mert megvagyok lőve, nem működik a telefon és sürgősen kellene.
2013. aug. 8. 21:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Tegyél bele olyan kártyát amit elfogad. Nem volt eredetileg független hanem utólag függetlenítették. De mivel frissítetted így elvesztette a függetlenítést.

Szívás, mert már valószínűleg nem is fogod tudni függetleníteni.

Csak olyan kártyával tudod aktiválni amilyen függő a telefon ha függő lett.


Egy esély talán még van.

szifon.com/2012/10/14/gyakori-kerdesek-az-iphone-fuggetlenitese/

2013. aug. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 reptoid ***** válasza:
Hát igen, olyan sim kártyát kell kerítened, amilyen függő volt a telefon. A nyakamat rá, hogy nem magyarországi, szóval bízz az eladóban, hogy az meg tudja mondani, honnan jött a telefon. De igazából ezzel sem mennél sokra, hiszen ha nem 3G-t vettél, akkor 6.1.3 ment fel a telefonra, amire nincs jailbreak. Bár pontosan nem tudom, de a szoftveres függetlenítéshez az is kellhet. Aktiválás után esetleg még ilyen gevey simekkel lehet mókolni, de ehhez már végképp nem értek. A linkelt honlapon elég sok hasznos infót össze tudsz szedni vagy akár kérdezhetsz is tőlük.
2013. aug. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!