Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van telefonra internet a...

Van telefonra internet a Vodafone-nál?

Figyelt kérdés

Több haveromnak is van úgynevezett "Mobilnet" a telefonján.

Azt mondták olyan hogy minden hónapban levonnak x-összet a telefonjukról és egész hónapban megy a net.


Lehetséges hogy nekem is legyen ilyen interenet?

Ha ez számít akkor feltöltőkártyás vagyok.



2013. júl. 31. 21:51
 1/4 anonim válasza:

Van vodafone feltöltőkártyás csomagokhoz is:



"ZsebNet100": havi 990Ft, 100MB adatforgalommal.

"ZsebNet500": havi 1.990Ft, 500MB adatforgalommal.

"ZsebNet1000": havi 2.490Ft, 1GB adatforgalommal.


[link]


---------------------

Vagy ha 2VitaMAX Prémium SMS&Net" csomagban vagy, akkor minden 5000 forintos feltöltéssel kapsz 100 MB ajándék adatforgalmat.


[link]

2013. júl. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem igazából facebook-ra kéne, az is menne rajta?

Ha igen akkor a XXX-MB-set ajánlod???



Am köszönöm a választ :))

2013. júl. 31. 22:41
 3/4 anonim válasza:

Facebook mindenképpen menne velük, de sajnos nem tudom, mennyi adatforgalommal járna, mert facebookra nem használom.


Azt javaslom, ha nem érkezik erre is rövidesen válasz mástól, hogy tedd fel új kérdésben, melyik csomagot ajánlják feltöltőkártyásként, akik facebookra használják, mekkora adatforgalmat generál.

2013. júl. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon szépen köszönöm a segítségedet :)
2013. júl. 31. 23:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!