Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Leéghet vagy felrobbanhat a...

Leéghet vagy felrobbanhat a mobiltelefonom ha a processzorának az órajelét felhúzom magasra?

Figyelt kérdés
Lassú régi okostelefon gondoltam meggyorsítom de kicsit félek mi lesz ha túlhúzom a procit.

2013. júl. 27. 23:33
1 2
 11/15 pinkpancser ***** válasza:
Szerintem a csávó csak lehúzott 5000-el. Egyébként nem android van rajta hanem touch wiz 2.
2013. júl. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

nem Android van rajta hanem a Samsung tochwiz felülete.

Másfél éve pedig a Tesco árulta 16ért kártyafüggetlenül, akkor sem ért annyit

2013. júl. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nem kértem az 5 ezer forintos órajel növelést, nem volt pénzem rá. Komolyan csak 16 ezer volt a Tescoban?

Akkor nem értem miért fizettem 30 ezret érte pedig a gsm üzlet pavilonjára az is ki volt írva hogy akció. Pedig akartam venni náluk új mobilt de eltűntek a helyükről és a számukat amit garancia miatt kell hívni se veszik fel már.

2013. júl. 28. 23:45
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem Touch Wiz, hanem BADA operációs rendszer van rajta.
2013. júl. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

NEM Bada van rajta, az csak ezeken a mobilokon van :

[link]

2013. júl. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!