Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » MIT JAVASOLTOK? (LENT)

MIT JAVASOLTOK? (LENT)

Figyelt kérdés
A telefont böngészésre, kiváló minőségű (high quality) játékok játszására, online videózásra, fényképezésre, zenehallgatásra és telefonálásra használnám. Gondolkoztam a Sony Xperia Z-n és a HTC One X Plus-on is. Kérlek titeket mondjatok olyan telefonokat, amiket ezekre a célokra (minden elvárásomnak) megfelel és sok évig (min. 7 évig) tudok használni, szóval nem avul el. A válaszokat előre is köszönöm!

2013. júl. 23. 01:28
 1/5 anonim ***** válasza:
nem létezik ilyen, ugyanis az összes ilyen telefon arra van tervezve hogy 3-4 éves belül tönkremenjen és az emberek vásárolják meg az új piacra dobott termékeket.
2013. júl. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan telefon most 2013-ban ami 2020-ba is jó lenne. Addigra annyit fog fejlődni a technika hogy a Sony Xperia Z kb olyan lesz mint most egy Sony Ericsson X8.
2013. júl. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Min. 7 év?!?!?! Nem tom te hol élsz, de ilyen NINCS, nem is volt és biztos hogy nem is lesz. A technika sokkal jobban felgyorsult és te nm kapsz olyan telót ami 1-2 év után ne avulna el vagy hogy 3, max 4 évnél tovább tartson és kielégítse az igényeidet.

A jelenlegi csúcstelók:

-Samsung Galaxy S4 (és a változatai)

-Sony Xperia Z, ZL, Z Ultra

-HTC One, 8XT

-Asus Padfone 2, Padfone Infinity

-Alcatel OT Idol X

-Nokia Lumia 1020

-Huawei Ascend P6

-LG Optimus G Pro, Nexus 4

-Motorola Droid Razr Maxx Hd

Még jó telefonok:

iPhone 5

ZTE Grand X2 In

Motorola Razr i

Nokia Lumia 920, 925

BlackBerry Q10, Z10

Amikre érdemes várni(idén megjelenô telók):

Galaxy Note 3

iPhone 5S/6

Optimus G2

Nexus 5 (?)

2013. júl. 23. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyan szinten avulnak a hardverek, hogy szerencséd ha 2 évig megfelel. Én egy SONY Xperia Z-t, egy Samsung Galaxy S3-at, és a mai napig egy Nokia N95-öt használok.:) Imádom a Nokia-t! Életem szerintem eddigi legjobb telefonja. 1 évig minimum még használni szeretném. Persze a SONY és a Samsung is kiváló. Mind a három telefon és telefonszám másra van, céges, privát, másik privát. Csak azért írom, hogy ne nézzetek hülyének 3 telefonnal.:P Amúgy jönnek az új SONY-k, érdemes megnézni/megvárni őket.:)
2013. júl. 23. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Manapság nem jön ki olyan telefon, ami hét évet kibírna, már nemhogy elavulás nélkül, de "élve" sem.
2013. júl. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!