Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei y300, alcatel ot 995,...

Huawei y300, alcatel ot 995, vagy ot 992d?

Figyelt kérdés
Esetleg mást is ajánlhattok, a lényeg, hogy netezés közben ne akadjon, illetve tudjak rendesen viberezni stb. Játék nem fontos.

2013. júl. 20. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
smóamsung galaxy ace 2 vagy sony xperia u
2013. júl. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Basshunter5000 ***** válasza:
y300
2013. júl. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Qwery válasza:
Háááát... fogós kérdés. Újonnan, gyári garanciával ot-995. Legalábbis én azt venném. HDMI port, optimalizált FW, nagyobb kijelző, viszont egymagos, és nem jön már rá frissítés. Remélem nem segítettem. :)
2013. júl. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az OT992d tetszik külsőre legjobban, csak azt meg pl t-mobilnál nem árulják... 995 tetszik mert jó nagy, bár a szélén az a csík még nem tudom, hogy bejön-e :) y300-ról meg jó, csak talán egy kicsit olyan semmilyen is :) Bár egyenlőre az tűnik nyerőnek, vagy nem tudom.


Xperia U az még kisebb, ezért azt kilőttem, Ace 2 méretben még határeset, bár azon is van díszcsík körbe, ami miatt nem tudom, hogy megbékélek-e vele.

2013. júl. 20. 18:57
 5/7 Qwery válasza:
A diszcsíkkal ne foglalkozz. Vélhetően úgy is veszel rá valamilyen bumpert, vagy tokot. Nekem is van csík a Galaxy S Advancen, a toktól meg nem látszik.
2013. júl. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem is hallottam eddig erről a bumper-ről. Ez ugye csak a szélére valami keret? Mennyire gyakori cucc ez?


Amúgy most is tokban van a telóm, de amikor használom, akkor mindig ki van belőle szedve. A szilikontokok meg nekem nem tetszenek, olyan gagyi hatást kelt nekem....

2013. júl. 21. 09:35
 7/7 anonim ***** válasza:
figyelj nekem vokt mind a felsoroltakbol az alcatel sokkal gyorsabb esku! ;)
2013. dec. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!