Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 620 tulajdonosok....

Lumia 620 tulajdonosok. Vélemények a Lumia 620-ról?

Figyelt kérdés

Milyen használni? Kényelmetlen kézben tartsni? Nem túl kicsi? Jól lehet rajta gépelni?

Elégedettek vagytok vele?



2013. júl. 15. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemrég kipróbáltam a T-mobilenál, mert én is ilyen telefont szeretnék venni.. Egyáltalán nem kényelmetlen, kézbesimul, mérete megfelelő, gépelni is könnyedén lehet rajta.
2013. júl. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 FannaL ***** válasza:
A használata nagyon egyszerű. Dehogy kényelmetlen, jó kézben tartani. Hogy kicsi? Nem egyáltalán nem kicsi. Gepelni is jó vele. (Most is arról írok.) Igen elégedett vagyok vele. Nagyon szép a kijelzője, valami hihetetlenül szép képet ad. Szuper kis telefon. :)
2013. júl. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szuper :D De 925-ös jobb :)
2013. júl. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szuper,mikor megkaptam nagyon nehéznek tűnt meg nem is ezt a telefont akartam de nem bántam meg hogy ezt kaptam sőt jobban örülok neki,mintha laptopot katam volna

.Nem kell félni elsajátitása olyan megtanulni biciklizni tehát rá kell érezni de nagyon szuper ezt a választ is róla írom

2014. jan. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!