Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek? Számitógépen...

Varholy98 kérdése:

Mit tegyek? Számitógépen letőltöttem a xperia jb build 2 őt és áthúztam a telefonomba. Benyomtam a bekapcsológombot és a home gombot. Rámentem hogy "apply update fromsdcard" utána "Xperia JB build2" és kiirta hogy error.

Figyelt kérdés
Kiléptem beakartam kapcsolni a telómat és amikor kiirta hogy Galaxy mini gt-s5570 nem megy tovább. de amikor bementem ismét ebbe a bekapcs+home alulezt irta ki : E://failed to mount mit tegyek? ha ujra felteszemrá odinnal az androidot (2.3.6) akkor megjavulna?

2013. júl. 13. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy galaxy minire probaltal xperia jelly bean romot tenni? Gratulalok, megnyerted a nap hulyeje cimet.
2013. júl. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Filename:

Xperia JB Build#2 tass

Full filename: Xperia_JB_Build#2_tass.zip

File size: 111.81 MB

Download link Xperia_JB_Build#2_tass.zip

Link source: [link]

Source title: Hacker Galaxy Mini

http://www.youtube.com/watch?v=OvFlz2N9Qmo

[link] azért annyira nem is...

2013. júl. 13. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!