Hol hirdessem még?

Figyelt kérdés
Van egy iphone 4S-em eladó. Mar expresszen, aprodon es jofogason megirdettem tegnap, hol lehetne meg?

2013. júl. 10. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell egyszerre sok helyen hirdetni, elég csak annyi, hogy jól meg kell írni, úgy, hogy ne legyenek kérdések. Elég nehéz még eladni. Amúgy hardverapró-n még próbáld meg. Ott a vatera is, esetleg ebay, ha külföldre is postázod.
2013. júl. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kulfoldrol mar kerestek, irtam neki hogy nem postazom. Csak szemelyes atvetel esetleg posta elore utalassal. Feltettem almapiacra is.

De egyebkent mindent leirtam szinte ami fontos. Leirtam, hogy amit adok hozza tokot, az ajandek, hozza jar, erre csak felhivnak megkerdezni hogy mennyi a tok nelkul...

Remelem par heten belul sikerul eladni, mert lehet hogy par ezerrel dragabb mint a tobbseg, de olcsobb is valamennyivel mint a teteje az ilyeneknek, de hát ez olyan is... Tényleg makulátlan.

2013. júl. 10. 16:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Esèlytelen a post előre utalással. Hülye lenne valaki idegennek pènzt előre utalni postán.
2013. júl. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát ja, én sem küldenék, de hidd el, van aki igen. Én is jobban szeretem ha a vevo eljon, megnezi, mert akkor nem lesz a reklamalas, hogy o nem igy gondolta, stb... De volt egyszer egy samsung tablagepem, es a vevo azt mondta hogy kuldi a penzt elore, ha megkaptam, adjam fel a gepet. Szerencsere minden siman ment, meg fel is hivott hogy nagyon szuper, tenyleg jo allapotu, magkapta.
2013. júl. 10. 17:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is felejtsd el az előreutalást. iPhone-nál meg esélytelen egy ilyen hirdetés. Én ha eladok valamit, csak személyes átvétel jöhet szóba, az a tuti.:)
2013. júl. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért jobb az előre utalás? Ezt sosem értem meg..

Van aki nem bízik az ilyenben idegennél, én sem, mivel így könnyen át lehet vágni az embert. Az utánvétel is van olyan jó, mint az előre utalás, csak később érkezik a pénz..

Az ilyen szövegeknél az a lényeg, hogy az apróbb kérdések miatt ki lehet egészíteni a szöveget, aztán tényleg csak azért fognak hívni, hogy mikor mennek a cuccért.

2013. júl. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Latom nem ertitek. Azt irtam hogy max elore utalas. En nem akarom hogy ugy kelljen kildeni, nekem sem jobb, nekem az lenne a legjobb ha szemelyes atvetel lenne. Ti meg ugy magyarazzatok nekem, mintha csak és kizarolag elore utalast lehetne...
2013. júl. 10. 18:32
 8/8 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. Azt én értem, hogy személyesen, de ott van az előreutalás is. Ebbe pedig sokan nem mennek bele, hiába van egy makulátlan iPhone-od. Utánvét meg számodra cinkes, engem már vertek így át. Ha pár ezer Ft lett volna akkor lesz**om, de 65 rugóra már bepöccentem.. Így kocsiba ültem, elmentem a címre, és akkor vagy az alaplapot, vagy az árát kérném + benzinpénz. Megkaptam, hála isten. Az ilyenekkel vigyázz. Aztán meg tilthatod le a telót, meg ilyesmi, de nem érsz semmit, mert te küldted el neki, akkor azt mondják, hogy csönd.. Szóval csak a személyes taliból tudtok jól kijönni (SZERINTEM). Ráadásul így a reklamációra sem kell számítani. Ja és még egy tanács: Ha mégis postával bonyolítjátok az üzletet, érdemes becsomagolás előtt pár fotót lőni a telóról, hogy te tényleg sértetlenül adtad fel, ha ne adj isten, valami baj történik. Egy plazma tv-nél már majdnem jártam így, és a futárszolgálat a nyakamba akarta varrni, hogy én már sérülten adtam fel.. Aztán megmutattam a képeket, és megkaptam a kártérítést.:)

Sok szerencsét!

2013. júl. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!