Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson xperia 8?

Sony ericsson xperia 8?

Figyelt kérdés
melyik a legfrisebb elérhető androidos operáció frissítés ? köszönöm a válaszokat előre is!:)
2013. júl. 8. 13:03
 1/9 Xperia.floyd ***** válasza:

Android 2.1


[link]


Viszont ha vállalkozó szellemű vagy tehetsz rá főzött ROM-ot , viszont gari vesztéssel jár , csak akkor nem bukod a garit ha visszaállítod SEUS (SUS-Sony Update Service) vagy a PC Companion programmal. Rengeteg írás van a neten. Feltehetsz rá 2.2-2.3-4.0-4.1-es romokat , csak az utóbbi kettőt nehezebb :)

2013. júl. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

2.1-es rá a legújabb.

Most már nem nagyon tudsz garanciát veszteni főzött rommal, mert olyan régi telefonok, hogy nincs rajtuk garancia.

2013. júl. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm hasznos volt a válasz :) még az lennének a kérdéseim hpgy most android market van rajta de ha 2,1 est raárakom akkor google play áruház lesz helyette, és ha rárakom a 2,1 es rendszert már tudnék e esetleg rajta skypolni ?
2013. júl. 8. 16:31
 4/9 anonim ***** válasza:

2.2-től van play store, így nem lesz.

a skypera nem tudok választ adni, de 2.3-nál nagyobb az esélyed.

2013. júl. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
koszonom na akkor varok meg hatha valamikor lesz majd 2,2 es:D
2013. júl. 8. 18:01
 6/9 anonim ***** válasza:

arra várhatsz.

egy 2010-es telefonra nem fognak kiadni frissítést...

2013. júl. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de nem is cserelnem le ezt a telefonomat semmire mert mar 2,5 eve megvan es aligha volt hibai...
2013. júl. 8. 20:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is x8 van, én sem cserélem le, pénz pedig lenne újabbra, de ez legalább nem féltégla, könnyen elfér, akksi jó, főzött rom+kernellel a mindennapokra is megfelel. Nekem most az USB kábel ment tönkre, 800-ért vettem egyet és olyan a telefon mint újkorába,pedig sok helyen már nincs meg a borítása sem mert leesett aztán kitörött.
2013. júl. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
na igen énis így vagyok vele.. azért a képernyő se kicsi ahoz képest hogy 3 inch nekem mondjuk a aksi nem tettszik hamar lemerül nem tudom hogy lehetne hogy ne merüljön le hamar..:(
2013. júl. 8. 21:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!