Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri-e az árát a Nokia...

Megéri-e az árát a Nokia Lumia 620? Vagy inkább valami más ebben az árkategóriában? A Samsungon kívül.

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 14:09
 1/8 anonim válasza:
13%
nemigazán vegyél inkább egy Sony Xperia L-t vagy valami hasonlót. (a windows phone nem annyira jó :D)
2013. júl. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, megéri!
2013. júl. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen
2013. júl. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az első feltehetőleg egy android fanboy . simán megéri, pláne ha azt nézzük, ha stabil rendszert akarsz ami a telefonon fut akkor csak WP vagy iOS jöhet szóba , de ebben az esetben , hogy rákérdez is a kérdező, pont a lumia 620-ra (ami WP) gondolom, nem akar egy több mint 100ezres iphone-ra pénzt költeni, így marad ez az alternatíva, tehát tökéletes választás eme készülék.
2013. júl. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tökéletesen megéri az árát, az első tényleg valami android fan lehet, mert nem tudja a wp előnyeit csak annyit tud felhozni hogy kevés az alkalmazás és a játék kínálat.. de ami van az mind minőségi cucc, nem úgy mind az androidon ahol nyolcezer zseblámpa meg vibrációs cuccok vannak, és tele vírussal.. a wp stabil, gyors, kezelhető rendszer, és a Lumia 620 pedig mindenképpen megéri az árát, mert egy baromi jó telefon.
2013. júl. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Sokat segítettek.
2013. júl. 5. 07:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenki azthiszi hogy a windows phone szar.nekem lumia 610 em van és szerintem jobb a wp mint az android...vedd meg nyugodtan.
2013. júl. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Én Lumia 620-at vettem.Nagyon megvagyok elégedve vele.
2013. júl. 15. 11:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!