Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek most ha nincs meg...

Mit tegyek most ha nincs meg a kodom?

Figyelt kérdés
Sehol sem találom a lapot amin rajta volt a pin kod és a puk kod.A pin kodot tudom de valami lett vele és most a puk-ot kéri. Mit lehet ienkor cisnálni ha nincs meg de uj számot nem szeretnék lehet e vele valamit cisnálni?:S
2008. jún. 24. 09:31
 1/5 anonim válasza:
Próbáld meg azt, hogy elmész a szolgáltató egyik boltjába és megkérdezed ott, hogy mit lehet tenni ez ügyben.
2008. jún. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Letiltatod a kártyát4 Mondd, hogy ellopták, akkor rögtön tiltanak, majd kérj egy új kártyát! Némi készpénzt vigyél magaddal, mert a tiltás, és az új is fiztetős! Egyszerű, és gyors megoldás! Csak előtte vedd ki a telóból és dugd a fiók mélyére, nehogy lebukj a boltban vele!
2008. jún. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem írtad, hogy melyik szolgáltatónál vagy. De pl. a vodafone a puk kódodat telefonon(!) is megmondja, ha azonosítod az előfizetéshez tartozó ügyfelet (tudod a telefonos biztonsági kódot és a személyes adataidat :) )

A többi szolgáltató is hasonlóan jár el úgy tudom, de ott gyakorlati tapasztalatom nincs.


Nem kell letiltatni és nem kell újat sem kérni. Ráadásul ingyen van.


Ha mégsem sikerülne, vagy több, mint tízszer rontanád el a puk kódodat, akkor a kártya cseréjével a szám megtartható. Ezt az ügyfélszolgálaton (márkaképviseleten, nem viszonteladónál!) tudod kezdeményezni, és mint már írták pénzbe kerül, kb. 2-4e Ft.)

2008. jún. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha pannonos a telefonos üf. szolgálaton tudsz érdeklődni a jelszóddal. Ha nincs ilyen, menj be egy üzletbe és megadnak neked egyet. vagyi te adhatsz meg, és azzal fel tudod hívni a 1220at
2008. jún. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én vodafone -os vagyok, nekem is ez volt, ingyen megmondták minden tiltás nélkül. 1270 a telszám asszem.
2008. aug. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!