Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilaréna oldalon miért...

Mobilaréna oldalon miért írják ezt? Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Írták (sajnos már nem emlèkszem, melyik cikkben), hogy a Sony Ericsson Timescape interface-e nem olyan elegáns ès kiforrott, mint a Samsung Touchwiz-e. A touchwiznèl (3.0) mind az app drawer háttere fekete (ezt nem is tudtam megváltoztatni, mind pedig a menü is (beállítások) fekete (betűtípust mondjuk tudtam változtatni), szóval jellegtelen. Nincsenek olyan widgetek, mint például amilyet csinált a Sony Ericsson a zenelejátszóhoz, galériához. Az SE menüje ugye nem csak fekete, a háttérképhez illő színű, hullámok vannak (ez mondjuk a 4.0-s androidon már változik, de ugyanúgy van több téma). Az SE hátterek is sokkal jellemzőbbek magára a gyártóra (hullámos hátterek), persze a Galaxy S-emre is voltak jó hátterek csak azoknak sok köze nem volt a Samsunghoz. A kisebb SE készülékeknél pedig a sarokban lévő buborék nagyon egyéni megoldás.

2013. júl. 3. 20:36
 1/7 reptoid ***** válasza:
Ott is emberek ülnek. Kinek ez, kinek az tetszik. Nem kell szentírásnak venni tesztes cikkeket, na meg persze felháborodni sem kell rajta.
2013. júl. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze, persze csakhát szerintem az SE érezhetően több munkát fektet az interfészbe, az egész nagyon 'Sonyericssonos', nekem a Touchwiznél egy kicsit kevesebb volt a testreszabási lehetőség, meghát arról nem ugrana be nekem első blikkre, hogy Samsung. A Touchwiz 4.0-t persze nem ismerem, lehetséges, hogy ott már javítottak sok dolgon, csakhát az csúcskategóriás készülékek fícsörje, a Sony Ericssonnál meg az alsóbb kategóriájú készülékeknél sincs hiány ezekben.
2013. júl. 4. 10:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a Touchwiz olyan, mintha valami csimpánz rajzolta volna, meg színezte volna ki színesceruza készlettel. De mindenkinek van saját véleménye, ami eltérhet a másiktól. :P Androidnál meg amúgy sem vagy lekötve a gyártós szarokra.

Nova Launcher letölt és voilá, 100% testreszabhatóság, és még szép is! A gyártósok meg bekaphatják. A Sonys szeirntem sokkal szebb, viszont akad, szaggat, lagol, a Samsungé legalább optimalizált.

2013. júl. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én ilyet nem tapasztaltam még, idővel persze lehet, hogy lassul majd.

A Nova Launchert kipróbáltam, de nekem a gyári jobban tetszett, annyi a bajom vele, hogy az asztalt nem lehet zárolni és az ikonokat testreszabni.

2013. júl. 4. 10:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én kipróbáltam a Z-t, még az is akadt a Sonys launcherrel, szóval nem valami szuper. :D Ízlések és pofonok.
2013. júl. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A mobilaréna eléggé le van csúszva. Nézz be a fórumokba, mindenki panaszkodik a pontatlan, vagy alapból szubjektív dolgok eldöntése miatt (pl képminőség). (An)Dante helyesírásától a falra mászik mindenki, csakúgy mint a cikkenként előforduló "xy alapokon"-tól, ami lassan az összes cikkírónak szokása.
2013. júl. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kaphatnèk egy linket annak a bizonyos AnDante-nak valamelyik tesztjèről? :D
2013. júl. 10. 12:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!