Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » BlackBerry Bold 9900, megéri?...

BlackBerry Bold 9900, megéri? (lent)

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy BlackBerryt, mert a mostani telefonom kezd kicsit..hogy is mondjam, belassulni. Szerintetek megéri? A használt jó állapotban lehet? Mert (természetesen) szeretnék jó minőségűt, és nem szeretnék több százezret kiadni. Vagy, esetleg, ha ez nem egészen érné meg, akkor mit tudtok ajánlani? (BlackBerry, és eseleg qwerty billentyűzeteset, és ne annyira aprót, hgy ne lehessen lenyomni a gombokat rajta!) Ingyen(nem előfizetős) Wi-Fi van rajta? ,,Trollok" kíméljenek!

Köszönöm!


2013. júl. 3. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem èrtek a Blackberryhez, de sztem megèri, 1.2 GHz proci, 768 MB RAM, 8 GB tárhely, jó GPU, nekem tetszene. A BB pedig stabil, megbízható rendszer. A WiFi sztem alap.
2013. júl. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ú, köszi a gyors választ!
2013. júl. 4. 09:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!