Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem ismeri fel az LG...

Miért nem ismeri fel az LG KP500-as telefonom a 2 gigás micro SD memóriakártyát?

Figyelt kérdés
Beleraktam a helyére (feltételezem, jól, mert másképp bele sem fér) és ha el akarom érni kiírja, hogy előbb helyezzem be a memóriakártyát. A kezelési útmutató azt írja formázzam meg a kártyát, mert lehetséges, hogy nem működik anélkül, de nem tudom megformázni sem, mert úgy csinál, mintha nem is lenne benne. A kártyát magát sem tudom telefonon kívül formázni, mert nincs kártyaolvasóm. valaki, valami ötlet?
2009. okt. 15. 23:31
 1/9 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy a telóval van gond? én is ma vettem egy ilyet, nekem simán felismerte(igaz, én ezt ezelőtt már használtam másik telefonban), meg tudok nézni rajta mindent!(kingston márkájú, 2 gigás)
2009. okt. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a telefon 3 napos, a kártya régebbi, és én is használtam már a kártyát ez előtt másik telefonban. ezért nem is értem
2009. okt. 16. 00:17
 3/9 anonim ***** válasza:
a régi telódban formázni esetleg? vagy nem tudom, de ez elég "érdekes"(esetleg ha visszavinnéd reklamációra?)...egyébként minden másban bejön a telefon? megkérdezhetem, hogy milyen színű?(bocsi az offért)
2009. okt. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én használt egy gigást használok a LG-be, nem volt vele gond. Épp szándékozok cserélni nagyobbra, remélem nekem nem lesznek ilyen gondjaim.

Biztos van olyan ismerősöd, akinek van olvasója, azzal próbáld formázni. Viszont ha van mikró SD-d akkor kell legyen hozzá adapter is, és ha van digifényképeződ, mely ezt kezeli, akkor már lehet is formázni. Van megoldás csak keresni kell. De ha bemész egy számtek boltba, szerintem leformázzák Neked.

2009. okt. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hm köszönöm a válaszokat, a probléma megoldódott, másik telefon látta a kártyát meg is tudtam formázni vele, utána visszaraktam, már jó volt, tehát felismerte.


A telefonnal meg vagyok egyébként elégedve, egyetlen dolog zavar,hogy nem lehet a telefont rögtön kézzel lezárni, vagy lehet még én nem jöttem rá, hogy ezt hogy lehet megoldani, hogy kirakjam gyorsmenübe. A telefon teljesen fekete amúgy kevés szürkével keverve, ahol vannak az oldalgombok ott szürke. teljesen jól kezelhető, icipicit lassú néha (pl sms írásnál, amikor már küldenéd a címzettnek és ki akarod keresni a névjegyzékből a nevet,lassan tölt be) de ellehet viselni. én meg vagyok elégedve vele

2009. okt. 17. 13:25
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is Kp 500-asom van. Szerintem nagyon jó kis telefon.

Valóban nem egy féynsebességű, de ezért a pénzért azt kaptam amire számítottam, sőt többet. :D

2009. okt. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 asd_asd027 válasza:
Nekemis LGkp500-am van , és nekem sem ismeri fel a 2gigás memóriakártyát.Pedig leformáztam elötte a nokia telefonban. Átraktam az lg-be és mégsem jó. Mit csináljak vele?
2010. okt. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hkkor se működik, ha van a kártyán jelszó. Nokiában csak bal gombbal kell a memóriakártyára kattintani és jelszó törlése. Nekem mondjuk LG GU230-am van, ezért lehet h nem jó amit mondok:)
2011. jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nekem is ugyanez a gondom, anyum azt mondja, hogy vírusos, de én nem hiszem, mert az enyém 1 éves, és csinált már ilyat, mint akkor is, most is hülye fájlokat és DLLeket csinált a képeimből....nekem is 2gigás...nem tudom mi baj lehet.. : / ja és ha meg akarom nyitni a kezelőben a hangokat vagy a videókat, várni kell, mire kiadja a piros kerek nemtommit...és semmit nem hoz be, ha pedig a lejátszót akarom megnyitni, lefagy..szówal ennyi. : ) (bocs h untatlak ennyi szöveggel. : / )
2011. júl. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!