Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG KP500 szoftverfrissítés?

Mryoyes kérdése:

LG KP500 szoftverfrissítés?

Figyelt kérdés
Hello! Olyan gondom van az LG KP500-al,hogy a az érintője sokszor nem működik,a gombok igen.Nemhiszem,hogy hibás lenne,mert akkor egyáltalán nem működne!Próbálnám a szoftverfrissítést,de már annál elakadtam,hogy a pc Suite-tal való csatlakozásnál nem találja az eszközt.Aztán az LG Mobile Support tool USB drivereket akar frissíteni,amire egyből vmi Runtime Error microsoft visuall c++ és után ki is kapcsol a program,szval hiába töltöttem le az eredet lg oldalról a programot és haladtam lépésenként ahogyan kérte,nem sikerült.

2013. júl. 1. 16:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!