Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van ilyen program androidra?...

Van ilyen program androidra? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval egy olyan program ami megmutatja nekem Térképen hogy hol van a telefonom ha ellopják. Hallottam hogy van ilyen. Valahogy úgy működik hogy letöltöm a programot, beregisztrálok a programra, és van egy másik program vagy weboldal, már nem emlékszem, ahol szintúgy be kell lépnem a gépen a karakteremmel. És ha a telefonon megy a Wi-Fi Port vagy a Mobilinternet akkor meg tudom nézni hogy hol a teló.

2013. jún. 30. 15:17
 1/3 |Orfeusz| ***** válasza:
Az AirDroidnak van ilyen funkciója, de csak a fizetős változatban tudja bárhol elérni.
2013. jún. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 uno20001 ***** válasza:

LDF erre van. Beállítasz egy szöveget, és ha azt elküldöd a telefonodra sms-ben akkor visszaküldi a pozíciót (predator mode). A panic mode-ban beállított szavat küldöd el, akkor elkezd csipogni a telefon. Ezen kívül, ha beállítod, akkor egy előre beállított kontaktnak küld egy üzenetet, ha a telefonban kicserélték a SIM kártyát.


De az ilyen programok nincs nagyon értelme mert, ha ellopnék egy telefont, akkor egyből kivenném az akkumulátort.


[link]

2013. jún. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Jófej:D ***** válasza:
Ha jól tudom van ilyen funkcio zoner-ben
2013. júl. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!