Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Viber üzeneteket csak telefonról?

Viber üzeneteket csak telefonról?

Figyelt kérdés
Elhagytam a telefonom, és azt szeretném kérdezni, hogy amit viberen kaptam üzeneteket azokat nem tudom sehonnan máshonnan elővarázsolni ugye? Szükségem lenne egy pár fontos adatra, de csak ott vannak meg. Esélytelen?
2013. jún. 27. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Új SIM kártyát kell csináltass a régi telefonszámodon viszont szerintem a VIBER szervere nem tárolja az üzeneteket csak amiket addig kaptál hogy nem jelentkeztél be, feltéve ha a megtaláló nem kéri le az üzeneteket wifin.


Egy próbát megér. Kb 5eFt az új SIM.

2013. jún. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Viber ***** válasza:

Hi,

This is an official representative of Viber Media.


Unfortunately we do not store a copy of users' conversations, the minute you uninstall/deactivate/install Viber on a new device, all of your previous information will be deleted.


For more questions or technical support, please visit our official HelpDesk.

Thanks,

Viber

==================

Hi,

Ez egy hivatalos képviselője Viber Media.


Sajnos nem tárolja a példányt a felhasználók beszélgetések, a pillanatban, hogy távolítsa el / ki / install Viber egy új eszköz, az összes korábbi adatok törlődnek.


További kérdés vagy technikai támogatást, kérjük, látogasson el a hivatalos HelpDesk.

Köszönöm,

Viber

2013. jún. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!