Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van értelme Windows xp telepít...

Van értelme Windows xp telepíteni androidra?

Figyelt kérdés
Ugyanazok a játékok elindulnak vajon rajta ,mint számítógépen?
2013. jún. 26. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Naná. Meg a ps is, meg a cad-cam is. Hajrá.
2013. jún. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kivitelezhető egyáltalán? Kezeli az érintőképernyőt? Megvan az op.rendszer igénye a telefonodban?
2013. jún. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

2es nem érezted át az iróniát az 1es válaszába...



Kérdező te meg maradj a homokozoban a játék kockákkal..

brutális nagy baromságot kérdeztél

2013. jún. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Én tegnap a Windows 7-et tettem rá a telómra(Alcatel OT 985)Aztán feltettem rá a Battlefield 3-at és azzal toltam egész nap.De a GTA 4 is hibátlanul fut.
2013. jún. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
és aztán jött a hajnal. és a bilibe esett a kezed és felébredtél :D
2013. jún. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
arm processzoron nagyon lassú egy x86 architektúráju operációs rendszer emulálása. nem beszélve arról hogy a merevlemezekhez képest nagyon lassúak a memóriakártyát, játszani nem fogsz vele, komolyabb programot sem fogsz tudni használni
2013. jún. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"2es nem érezted át az iróniát az 1es válaszába... "


Tisztelt válaszadó. Nem sikerült észrevenned, hogy a kérdésre válaszoltam, mint VÁLASZADÓ? És az esetleg nem tűnz fel, hogy x:56-kor lett elküldve mindkét komment? Ergo nem válaszolhattam rá, fizikailag közel lehetetlen, ha nem szándékos! Puszi. :)

2013. jún. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Néztem youtubeon, amúgy gondoltam,hogy semmi értelme ,de gondolom megkérdezem .Úgy látszik akkor csak dísznek van:D
2013. jún. 26. 21:40
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
nem dísznek van, mert aki összeállította bebizonyította hogy tud valamit ! azon kívül tényleg elég kevés dologra jó
2013. jún. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

NIncs értelme, mert kifejezetten lassan válaszol mindenre a telefon xp emulátor alatt.

Ennek csak annyi az értelme hogy valaki megírta hogy mutasson valamit.

2014. szept. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!