Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy note2, s3, s3...

Samsung galaxy note2, s3, s3 mini vagy esetleg htc one, xperia z melyik éri meg a legjobban összesitve?

Figyelt kérdés

2013. jún. 24. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Még ha egy árban lennének akkor össze lehetne őket hasonlitani.
2013. jún. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

mindegyik teljesen különböző telefon... és mint az előcző mondta nem egy árban vannak

s3 mini - annyi pénzért nem jó

note 2 - sok olyan funkció van benne amit nem tudsz kihasználni, és így felesleges

galaxy s3 - már most nincsen olyan nagy ára, szóval ez már valahogy megéri a pénzét

htc one - kitűnő mindőség, ultrapixeles kamera, jó hardver, csak még néhol sokba kerül

xperia z - nem rossz

2013. jún. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pár napja kényszerültem én is új telefont venni. Én végig zongoráztam mindent, és az s3 mellett döntöttem. Egyrészt mert már kifutó, ezért az ára stagnálni fog az elkövetkező fél évben. Ellenben két évig még biztos lesz terméktámogatása. Ahogy lejár a garancia, még mindig el tudod adni valamennyiért, lásd a két éves s2-esek is még elég jó áron mennek el.
2013. jún. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ennyiért akkor oda dobhatod az S4-et is akár.


Amúgy:

Note 2: Ha bevállalod a nagy kijelzőt, akkor tökéletes telefon lehet, persze a tollat is lehet használni, és van, mikor szükség lenne rá.

S3: Jó lenne, ha 2gb ram lenne benne. Én anno azért nem váltottam az S2-ről S3-ra, mert csak 1gb ram volt benne.

S3 Mini: Az S2 szintjét hozza, és hamarosan le fog esni az ára, mert jön helyette az S4 Mini.

HTC One: Ha az ár nem érdekel, akkor megveheted. Szinte ugyanaz a hardver van benne, mint az S4-ben. A kamerája érdekes, nekem valahogy nem tetszik az ötletük. Viszont én 1 ok miatt nem venném meg, mégpedig az az, hogy nem lehet szétszedni, vagyis roncsolás nélkül nem lehet, és a hangszórót védő rész elég sérülékeny. Így, ha az embernek nincs rá garanciája, akkor még 1 akkut sem tud benne cserélni. Habár ez mondható az összes ilyen telefonra, mert én szeretek bele venni nagyobb akkukat, ha van.

Xperia Z: A por, víz, stb állósága jó, de én csak attól tartok, ha leejtem a telefont, mástól nem. 1 telefon nem víz alá való, talán arra jó, hogy a jó csajokat fótózzuk víz alatt. A hardvere kicsit gyengébb, mint a HTC One-nak. De ehhez is 2gb ram jár, ami azért az alkalmazáskezelésnél jól jön.

Ami 2gb rammal szerelt telefon, az tökéletes választás elég sokáig, szóval inkább azok közül válogass. Bár ez csak saját vélemény.. :)

2013. jún. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
s3 lte 2gb-os
2013. jún. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a htc-t nem ismerem, de ku*vajól néz ki sztem :D

nekem egy xperia Z-m van, nincsen vele gondom még soha nem akadt, mindent visz, tökéletesen működik, a vízállósága arra jó, hogy ha pl nyári melegben valamivel összekened a telefont, akkor lemosod, és erre kiváló, mert nem kell félni, hogy jajj nem lesz baja?

az s3 mini nem éri meg,

apámnak van s3 simája, az annyira nem jött be, a z a legjobb választás, a htct nem ismerem, illetve a note 2... hát, az nagy darab és télleg sok fölös kütüje van, ha nem vagy az a világutazós fajta aki csak kézzel hajlandó írni akkor nem azt ajánlanám, sztem xperia z vagy htc!

2013. jún. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy az S3 LTE 2gb ramot kapott. De a sima van a listán csak. Amúgy nem sokkal nagyobb a Note 2 sem. De azt azért ne vegyél, mert nemsokára jön a Note 3, és az árát addig is leviszi. Amúgy, volt olyan ember, akinek Note 2-je volt, de elcserélte Xperia Z-re, mert nagyon megtetszett neki a reklámokból. Aztán az akkuidő miatt visszacserélte Note 2-re, mert a Note 2-vel 1 napig elvolt 1 töltéssel, erős használattal, a Z-t pedig azidő alatt 3x kellett tölteni. Szóval, ha Note 2-t veszel, akkor arra készülj fel, hogy utána minden akkuidő kevésnek bizonyul majd. Nekem az S2-m ugyanolyan használatttal kibírta 1-2óráig reggel 8-tól, a Note 2-m pedig még este 30-40%-on van olyankor. Amúgy az S4-nek van hasonló akkuideje még, bár kicsit gyengébb benne. Amúgy mik azok a felesleges dolgok, melyek az S3/Note 2-ben megtalálhatóak? Pár ilyen feature-t lehet is használni, de van ami idegesítő. A hangvezérlés szerintem hasznos. Bár én mindent bekapcsolok rajta, mert nem zavarnak. Múltkor kikapcsoltam mindent, aztán elég sok dolog hiányzott. Ezek ilyen kényelmi funkciók. A 2 app használata 1x-re(képernyő felezős) is elég hasznos, és ha több gyártó kezd bele, akkor majd lesz ennek jövője is.
2013. jún. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!