Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most vettem egy vattaúj...

Most vettem egy vattaúj iPhone 4S-t és amikor szeretnék kitörölni egy programot, nembirom kitörölni, tudom h sokáig rajta kell tartani az ikonon az újjunkat és akkor elkezdenek mozogni az ikonok, de nekem nemtörténik semmi. Miért van ez? Gyári hiba?

Figyelt kérdés

2013. jún. 23. 09:54
 1/8 |Orfeusz| ***** válasza:
Amikor rezegnek, a piros ixet kell megnyomni a sarkukban.
2013. jún. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 reptoid ***** válasza:

Piros X-et? Wtf?

Van fehér X fekete háttérrel, illetve piros behajtani tilos tábla, de ez utóbbi csak az alkalmazásváltóban van.


Kérdező:

De akkor nem is tudod rendezgetni az ikonjaidat?

2013. jún. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem tudom.
2013. jún. 23. 10:26
 4/8 A kérdező kommentje:
Megpróbáljak egy Restore-t?
2013. jún. 23. 10:27
 5/8 reptoid ***** válasza:
Hát mivel szoftveres hiba, mindenképp. Szervizben is ez lenne az első.
2013. jún. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sikerült, köszönöm!!
2013. jún. 23. 12:07
 7/8 |Orfeusz| ***** válasza:

@reptoid nekem nincs iPhoneom, csak a bátyámnak. Azt tudom hogy ugyanúgy kell mint a MIUI-ban :D

Bár lényegében érthető volt.

2013. jún. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. Ilyen szoftveres hiba kétlem, hogy létezne.

2. Gyári alkalmazást nem lehet törölni.

3. Bökj hosszan egy letöltött alkalmazás ikonjára. Amikor elkezdenek az ikonok "remegni", akkor az adott alkalmazás ikonjának jobb felső sarkában található fekete alapon fehér X-re kattints. Megkérdezi, hogy biztosan törölni akarod-e. Igenre kattintva törli. Ha ez a te készülékeden nem így működik, akkor klónt vásároltál.

2013. jún. 24. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!