Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 610 tapasztalatok?

Nokia Lumia 610 tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A Vodafone-nál van ilyen szerződésünk, és 2 évente választhatunk ingyen egy telefont. Nekem (lány vagyok) a Nokia Lumia 610 tetszett meg, de nem tudom, milyen lehet. Néhány helyen azt olvasom, hogy szar, néhol meg azt, hogy nagyon jó, jobb, mint az android..

ERRE KÉNE CSAK : telefonálás, sms, internet (facebook, ask.fm, másra nem nagyon)


2013. jún. 20. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:

ha ingyen választhatsz akkor Samsung Galaxy S 4 vagy iPhone 5 xd


De ha mindenképpen ezt akarok akkor én nem ajánlom mert meguntam 2 hét után.

Márcsak azért sem venném mert Windows-os és egy android vagy egy iOS 100x jobb (szerintem).

2013. jún. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak 4 készülék közül lehet választani, a nevükre már nem emlékszek xd
2013. jún. 20. 11:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én nem vennék lumiát, főleg nem 610-eset. Igen szar. Mondjuk neked netezésre kiváló, de ha játszani is akarsz rajta, akkor felejtős.
2013. jún. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!