Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okos teló. Mire kell figyelni...

Okos teló. Mire kell figyelni okos telefon vásárlásánál? Pl. Android, proci,1v 2 mag, stb.

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenre. Főleg processzorra és kamera megapixelre. Az android verzió lényegtelen.
2013. jún. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

#1


Ezt ugye csak poénból írtad?


Az mondjuk jogos, hogy kb mindenre, és ha nem értesz hozzá (és biztos nem értesz hozzá, mert akkor nem itt kérdeznéd meg a dolgokat) akkor az egyetlen, amit te is tudsz figyelni, hogy minimum Android 4.1 legyen rajta.

Viszont minden máshoz kicsit komolyabb tudás kell. Pl. ha 2 magos az semmit sem jelent, hisz 2 magos és 2 magos CPU között is millió különbség van. 5 megapixeles és 5 megapixeles kamera között is hatalmas különbség van.

Szóval inkább mondj egy árat, és annyiért írunk telefonokat.

2013. jún. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#2


Ugyan minek a 4.1-es android? Minden alkalmazás ami Google Play-en van azoknak elég a 2.2-es android vagy a 2.3-as. 2.3.6-nál régebbit már nem is nagyon árulnak.

2013. jún. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igazából tényleg nem sokat számít a firmware verzió. Lényegesen nagy különbséget nem fogsz észrevenni.
2013. jún. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#3


Ja jó, akkor minek a Windows 7? Windows 95-ön is tudnál netezni.

Ezt a hülyeséget, "minek az újabb szoftver?".

2013. jún. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
figyelj rá hogy az okos telók automat szipkázzák a netet, aminek készenléti díja van... Én nem tudtam és az első okos telómhoz ajándékba jött egy + 10000-es számla aminek roppantul örültem...
2013. jún. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De az pc, nem telefon, 2.3.6 meg 4.0.4 között nem sok a különbség..
2013. jún. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7


Hülyeségeket beszélsz, és ezzel az a gond, hogy a kérdező nem ért hozzá, a végén még elhiszi.


Kérdező: minimum Android 4.0-sat vegyél, de már 40k-ért is van olyan, amin 4.1 van.

2013. jún. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

ok,értem

A SONY Xperia U ,az milyen ?

2013. jún. 13. 18:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!