Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S advance...

Samsung galaxy S advance elbírja a jelly bean-t? Egyeltalán jó ez a telefon? Most készülök venni egyet.

Figyelt kérdés
2013. jún. 10. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen jó telefon, elbírja a jelly beant. Sőt, GB-n 555MB míg JB-n 610~615MB RAM-ja van.
2013. jún. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Olvastam egy-két helyen,hogy valaki feltelepítette és használhatatlannak látta(lefagyás,lassulás stb...) Ha felrakom és nem jön be,akkor visszatudom rakni rá a 2.3-at?
2013. jún. 10. 19:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen visszatudod, de ha beviszed voltba akkor ingyen is megcsinaljak ha van gari es jora, nem lefagyosra.
2013. jún. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
voltba?
2013. jún. 11. 09:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Bolt akart lenni.
2013. jún. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem akarlak lebeszélni róla de az én készülékem T-mobilos,ott is rakattam fel a 4.1.2 JB-t de sajnos nem igazán vettem észre hogy jobban teljesit mint a GB-al.Hiába több a RAM,többet is eszik.Lefagy,kikapcsol,újraindul.Nem tudom hogy lesz tovább.Ha a Samsung nem talál ki valami frissitést kénytelen leszek eladni.3 hónapja még a Sonyval szemeztem de annak még húzós volt az ára.Ma már nem,ezért azokat ajánlom.(xperia P,L,S)
2013. jún. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Am ez jellemző minden Samsungra, hogy új frissítés azt akad fagy stb. Én sem fogom az Ace 2-met frissíteni ha kijön rá a JB. (Ha egyáltalán kijön)
2013. jún. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kilroy ***** válasza:

Ne kiessel frissítsd!

[link]

T mobos van nekem, frissítettem, és sztem jó csak furcsa GB után. Más a menüje kicsit.

2013. jún. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
jelly bean után milyen lett a telefonod, mi változott? nem lassul le ? sansung advancem van és nem tudom eldönti, hogy megéri-e jb-re frissíteni.
2013. jún. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kilroy ***** válasza:

Nem lassult le egyáltalán.

Nekem rootolva van, kiszedtem a felesleges appokat és a ram is megmaradt. Nincs feleslegesen futó alkalmazás.

Különbség olyan, mint amikor xp -ről win7 -re térsz át.

Szép, kellemes külső. Mikor a képernyőt pörgeted, "kocka" animáció van, beállítások menü át lett rendezve (nem ugy vannak benne az almenük, mint a GB -ben) stb. Belsőre új kernel természetesen.

Szerintem húzósabb játék szempontjából GB inkább, Küllem szempontjából pedig JB.

Kinek mire kell:)

De ha ki akarod vesézni ezt a témát, akkor nézd meg ezt:

[link]

A 16. hozzászólást lehet érdemes kipróbálni, ha már JB és játék is bejátszik:)

2013. jún. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!