Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 8GB-s Iphone 4el mit ér az ember?

8GB-s Iphone 4el mit ér az ember?

Figyelt kérdés

Most vagyok telefon vásárlás előtt, és nagyon mondják, hogy az IOS nagyon szuper, nem fagy be, nem szaggat be, nem akad.

Haveromnak 2 éve van., és azt mondta még sose fagyott le neki.

Viszont 16-32GBs már drága lenne.

De a 8gigás meg kb semmire nem elég ugye?

Jobban járok egy Androidos telefonnal nem?



2013. máj. 30. 09:58
 1/9 ivilicious válasza:

jó a 8gigás. viszont iphone-t jailbreakelni kell,ha nem akarsz minden sz.arért fizetni.

nekem ipadem van, meg munkahelyen imac, macbook...bekapcsolom és már megy is, sosem fagy le.

2013. máj. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahogy írtad, a 8 giga semmire sem elég. Ha csak arra kell, h villoghass vele, vedd meg. Ha használni is akarod, akkor vegyél egy mem.kártyával bővíthető droidot.
2013. máj. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az IOS egyik különlegessége, hogy az operációs rendszer zártsága és felépítése miatt sosem fagy le. Nekem egy 16gb-os iPhone 5-öm van. Van rajta 200 szám, pár alapvető alkalmazás és 1-2 játék. Így 6 gb-ot használok a tárhelyből. Gondolom a 8 nem teljesen 8, szóval elég szűkös lenne. A helyedben egy xperia s-t vennék. Az még is csak két magos, jobb a kijelzője és a kamerája is. Árban pedig pár ezer forint van köztük, ha újonnan veszed.
2013. máj. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sőt. Most látom, hogy a 8gb-os iPhone 4 100 ezer forint. Az xperia s pedig 75, az sl 80 ezer forint.
2013. máj. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
így van, szerintem is a te esetedben az Xperia S lenne a megoldás, nekem is 16 gigás i4-em van, és van rajta kb 5,5 giga szabad hely, pedig nincs telerakva zenével, és nekem is csak 2-3 játék van.
2013. máj. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Winsky ***** válasza:
Nekem 1 éve van, szerintem nagyon jó, de ha jailbreakeled, akkor kevés a 8gb.
2013. máj. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igaz, iOS nem fagy be, de Android sem. iOS igazi "különlegessége", legalábbis Android-dal szemben, hogy nem akad, vagyis csak tényleg nagyon ritkán. Androidos mobilból talán 5 van, ami hozza az iOS szintjén gördülékenység szempontjából, többi néha-néha azért csak megakad, de ezek mikrolag-ok, vagyis nem áll le percekre gondolkozni, csak a kirajzolásnál látod, hogy ott volt egy kis gyengélkedés. Szóval egy Android-os mobil sem szar (ellenkezőleg, mobil téren jobb az Android, mint az iOS, csak attól is függ, hogy milyen mobilon fut az Android), és mivel olcsóbban kapsz egy 16 vagy akár 32 gigásat, amit akár bővíteni is lehet microSD-vel, ezért valami Androidosat nézz ki.
2013. máj. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem még egy 8 gigás 3GS-em van, 178 darab zene, 55 darab alkalmazás, 65 db fotó van rajta és van még 2.4 giga szabad helyem.
2013. jún. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2013. jún. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!