Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Solán kellene Xperia Z...

Xperia Solán kellene Xperia Z lockscreen, de nem tudom, hogyan kell rárakni? HELP! Többi lent

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a cuccot szeretném 4.0.4-en futó Xperia Solámra rárakni valahogy, de lent azt írja, hogy a letöltött APK file-t a telefon root/system/app mappájába kell betenni, de én nem találtam rajta egyáltalán root mappát...


csináltam neki egy ilyen mappa csoportosulást, oda beraktam, azt Total Commanderrel megnyitottam, telepítette is, de ahol ezt az RWX -et kell pipálni, azt írja ki hogy ez nem végre hajtható... MIT TEGYEK???!!! :(


értelmes válaszokat légyszi



2013. máj. 22. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem elég ennyi. Ez szimplán talán a hack-elés kategóriába mehetne, vagy inkább a modoláshoz.

Van olyan mappa benne, csak te nem látod, mert nincs feltörve(root-olva) a telefonod. Először is azt kell, utána pedig 1 solára elkészített lockscreen-t kell feltenni az ahhoz tartozó leírás alapján. Általában Recovery-ből lehet feltenni, de amúgy a rootolás garancia vesztéssel jár, és úgy tudom, hogy nem lehet visszaállítani teljesen gyári állapotra, vagy nagyon nehezen. Ha pedig a /system mappába kell tenni, akkor ahhoz Play-ről a Root Explorer-t le kell töltened, és persze ehhez is Root kell, szóval semmi nem rózsaszín. :)

2013. máj. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tehát akkor inkább hagyjam a fenébe, és várakozzak türelmesen, hátha a Sony kiadja Solára is a Jelly Beant?? :) ezzel akkor nem érdemes foglalkozni ezek szerint... :(
2013. máj. 22. 19:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak root-olni kell a telefonod, 2-3 perces művelet. Az előző hülyeségeket irkál, nem veszik el a garancia. Akkor veszik el ha rootolva viszed a szervizbe hiba esetén, de a root-ot visszavonni fél perc. Ha nálam lenne a telefonod 5 perc alatt JB lockscreent tennék rá. Valaki már meg is csinálta az útmutatásommal egy másik Xperia telefonon. A JB nem jön ki Sola-ra, a nem hivatalos portolás úgy tudom már folyamatban van. A lockscreen-t nem recovery-ből kell feltenni, simán be kell másolni és felülírni az előzőt. De csak root után.
2013. máj. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!