Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google play probléma, mondana...

Google play probléma, mondana valaki valami okosat?

Figyelt kérdés

Tudom egymillió kérdés van ezzel kapcsolatban de hiába böngésztem nem találtam olyat ami megoldaná a problémám.

Van egy xperia x10 mini pro telefonom,szeretném rá telepíteni a facebook messengert.Megnyitom a böngészőt,rámegyek a google play honlapjára, bejelentkezek, letöltés és azt írja hogy Nincsenek eszközei.Próbáltam úgy hogy pc-n és telefonon is be vagyok jelentkezve, próbáltam másik fiókkal,gyári visszaállítást is csináltam, megpróbáltam leszedni máshonnan az apk fájlt de nem akarja telepíteni a telefonom.


Mondana valaki valami okosat mielőtt idegbajt kapok?



2013. máj. 22. 19:28
 1/2 Boda Gergő ***** válasza:
A program nem kompatibilis az eszközzel amire telepítenéd, magyarúl nem fog vele menni.
2013. máj. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De semmit nem tudok letölteni.Akkor semmi nem kompatibilis?
2013. máj. 22. 22:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!