Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Samsung...

Mi a véleményetek a Samsung Galaxy S3/LTE-ről?

Figyelt kérdés

Legfőképpen tulajdonosok véleménye érdekelne, de szívesen fogadom más véleményét is.


Mennyire gyors a készülék? Vannak-e hibái?


2013. máj. 22. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Még ma is az egyik legjobb készülék, top10-be benne van.

Gyors telefon, de azért néha van akadás.

Hibái nem nagyon vannak, mármint attól függ hibának vesszük-e az AMOLED kijelzőt, a műanyag házat és a TouchWiz-t.

2013. máj. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. máj. 22. 19:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Note 2-m van, szóval az S3 LTE-hez lehet hasonlítani, mert nem sokban tér el tőle.

Nálam nincs semmi akadás, igaz főzött romot használok, de a gyári romból építkezik, és jobb, mint a gyári, így nálam nincs akadás. Szépen fut a telefon. Hibái talán régen az S3-nál voltak, de azok is csak ilyen szépség hibák, melyek nem lényegesek. Szoftveresen is rendben van, és azt kell mondjam, én anno az S2-nél is szerettem a TouchWiz-t, nem tudom miért, akkor nem érthettem az Androidhoz szerintem, mert az S2 a 2. Androidos telefonom volt. Így mindenhez a gyári felületet használtam, és a Note 2-nél is ugyanígy vagyok. A gyári felület tetszik. Próbáltam váltani, de 1 nap után mindig visszatértem a TouchWiz-hez. Sok ramot eszik, de 2gb ramnál nem észrevehető, nálam 600-800mb ram általában szokott maradni. Mindegy, nem is írok több tapasztalatot, mert gondolom már eleged van az olvasásból. :)

A lényeg az az, hogyha S3-at akarsz venni, akkor mindenféleképp az S3 LTE-t vett, az tovább lesz jó a 2gb ram miatt, és akkor S4-re felesleges is váltani, mert S3-ról sem éri meg S4-re váltani, nemhogy LTE-ről.. :)

Szerintem még 2 évig simán be lehet vállalni. Reménykedek benne, hogy ez is legalább addig támogatott lesz, mint az S2, mert annak elég szép volt a gyári támogatása.

2013. máj. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Nagyon szépen köszönöm a hosszas kifejtésed, nagy öröm volt végig olvasni és rengeteget segítettél. Köszönöm szépen. :)

2013. máj. 22. 20:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!