Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini 2 vagy...

Samsung Galaxy Mini 2 vagy Sony Ericcson Xperia E?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb? Tapasztalás?

Negatív pozitív?

Melyik lenne jobb játékra?


2013. máj. 21. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:

nem teljesen egy árkategória, a galaxy mini alsó kategória teteje felé hajlik, az xperia e középkategória alja. Pár ezerrel több az xperia u, inkább azt válaszd, ha abban a kategóriában vagy. Galaxy mini 2 helyett meg teljesen ugyanennyiért Xperia tipo. (nem vagyok Xperia fan)

Tiéd a választás: alsó kategóriában: Xperia tipo

középben pedig: Xperia U

attól függ neked mire kell, és hogy mennyit szánsz rá

2013. máj. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az E egy kicsit feltupírozott Tipo. Hardverben semmi különbség nincs köztük. A Mini 2-ben is ugyan ez a vas dolgozik. Tehát ugyan az a kategória, csak árban vannak eltérések meg az E-n már Jelly Bean fut. Ez viszont nem biztos, hogy megéri-e a plusz pénzt a Tipo/Mini 2-hüz képest. (Lehet a szolgáltatóknál nincs akkor árkülönbség, de a független árakban már van)

Ami hasonló áron van és jobban megéri most az az Y300, vagy tényleg rászánsz egy kicsivel többet és akkor U vagy Sola.

2013. máj. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igazából az U-t néztem üzletben, nem egy 15 évesnek való mit ne mondjak:DAz inkább komolyabb telefon.

Sola-t nemnéztem nemis ismerem:)

Jelly Bean kinn van már ha jól tudom Mini 2 re.(remélem jól tudom)

Igazából Sonyval azért nem vagyok vele megelégedve, valahogy nemjönnek be, se az egész telefon,se a menü.

Valahogy fogalmam sincs.

Nézegettem a Fame-t, az tökéletes lenne, de az az "ismeretlen"hardver nem tetszik ott nekem..

2013. máj. 21. 21:40
 4/7 anonim ***** válasza:
A menün lehet változtatni (pl. felteszed a go launchert), a Fame meg egy elég elszúrt telefon, jó drágán. Helyette inkább a mini 2.
2013. máj. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

válaszd az xperia e-t:

1. stabilabb

2. jobb hardver pl: processzor (galaxy mini 2 800mhz, xperia e 1000mhz tehát 1ghz)

3. az xperia e-nek jobb az aksija

4.belehet állítani azt is hogy az akksi még tovább bírja (xperia szoftver)

5.ha pedig nem tetszik a kialakítása a menünek, akkor meg ott a Holo Launcher.

6. a galaxy mini 2-n akadozva fut csak a jellybean,

míg az az xperia e-n tökéletesen fut, ja és a galaxy mini 2-n a gyári android is itt-ott akad, de van, hogy lefagy. (ezt tapasztalatból mondom)


úgyhogy én az xperia e-t ajánlom.

2013. szept. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
egyébként a hardver miatt ne izgulj: az xperia e ramja nagyobb. és a procija is ugyanolyan, annyiba más hogy jobb :)
2013. szept. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
és persze játékra egyértelműen az xpőeria e jobb a nagyobb ram és processzor miatt.
2013. szept. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!