Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem működig az OTG kábelem,...

Nem működig az OTG kábelem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Rádugom a telóra (Galaxy Note), kiírja, hogy USB csatlakozó csatlakoztatva, de ha pendrive-ot, vagy egeret, akármit rádugok, nem történik semmi... Már a 3. kábelt, sokadik romot próbálom. Van valakinek ötlete?

2013. máj. 21. 12:56
 1/2 anonim válasza:
Lehet, hogy, ha a teló ad ki feszültséget, akkor nem eleget a pendrive, vagy az egér számára, ez Y-kábellel megoldható, de ezt csak akkor próbáld ki, ha a google playről is letölthető USB-host kezelő sem tud mit kezdeni a perifériáiddal, mert egy Y-kábelt inkább csinálni kell, mint beszerezni, mert utóbbi elég nehéz.
2013. máj. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom, de szerintem más lesz a probléma, mert ha töltöm a telót, akkor nem írja ki sehol, hogy éppen töltődne, viszont a százalékok mennek felfelé. Tettem rá másik romot is, visszatértem az officialhoz is, de semmi...
2013. máj. 24. 23:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!