Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson xperia J?

Sony Ericsson xperia J?

Figyelt kérdés
Milyen mobil? jól működik? nagyon megtetszett mert a kijelző is szép nagy:) mi a véleményed erről a mobilról? aksija mennyit bír?:)
2013. máj. 18. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
az már nem ericcson mivel levásárolta a Sony ezt a nevet 1-2 milliárdér... Amugy nézz utána az xperia u lehet jobb is és fényévekkel olcsóbb! :)
2013. máj. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem jó telefon.Gyenge hardver és ehhez képest magas ár.
2013. máj. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ferenczboti válasza:

a sony xperia u val egyforma tudásuak.annyi hogy a ja hamarabb merül a nagy kijelzö miatt.tudásra gyenge,árba drága,kinézetre tökéletes.

szerintem nézd meg a sony ericsson xperia arc s et 13500 forintal drágább viszon jol néz ki és sokat tud nekem ilyen van és megvagyok elégedve.

2013. máj. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én meg vagyok vele elégedve... Nagyobb játékokra nem nagyon alkalmas, ja és szerintem az akkuja nagyon jól bírja. Éjszakánként nincs használva és merül 2-3%ot. De ha értesz az androidos készülékekhez, sokkal többet ki tudsz hozni belőle mint amennyi látszik.
2013. máj. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyenge,túlárazott,"ócskavas" inkább Xperia U vagy Hüvely Y300 . mindkettővel fényévekkel jobban járnál
2013. máj. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!