Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nekem nokia c5-03 telóm van...

Nekem nokia c5-03 telóm van amin a symbian s60v5 rendszer fut a legújabb symbian az a symbian belle valahogy rá lehet tenni a nokia c503 telefonra? Lent.

Figyelt kérdés
én most ráraktam a telefonra egy belle shell nevű alkalmazást de kér hozzá egy qt összetevőt és egy qt mobility-t a mobility az már meg is van de a qt összetevőt még mindig kéri 3 file kell hozzá ebből már 2 megvan és elfogadta de az eggyikhez azt írja hogy frissítés hiba a gyengébb verzióhoz azt írja hogy jó de túl kicsi a verzió ezért nem felel meg a legújabbhoz pedig megint frissítés hiba nem értem amúgy az a progi neve:pips installer melyik verziót tegyem rá? ha lehet kérnék letöltő linket.

2013. máj. 18. 11:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!