Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ez mennyire kamu...

Szerintetek ez mennyire kamu iphone5?

Figyelt kérdés
Találtam egy ilyen hirdetést és nem tudom eldönteni, hogy mennyire kamu vagy valojában klón termék-e. [link]

2013. máj. 17. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:

A telefon nem kamu. A hirdetés az. Sima átverés, külföldről küldjük csak te is küldj pénzt, blabla...


Mikor szokják már meg az emberek hogy ingyen nincs semmi ???

Az ilyen trógerek miatt nem lehet meghirdetni normálisan valamit.

2013. máj. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is kamu a hirdetés. Elég érdekes hogy függetlenként van hirdetve de a képeknél (infó) az van hogy szolgáltató: Three 14.0. Azt írja hogy 2db van készleten, cím is meg van adva, kíváncsi vagyok hogy mi lenne az indok ha személyesen akarnám átvenni...
2013. máj. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tenyleg ennyiert adja, akkor meg a vilag vegerol is megeri a szemelyes atvetel.
2013. máj. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!