Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy mini 2 telefon...

Samsung galaxy mini 2 telefon egy feltöltéssel kb. mennyi ideig bírja?

Figyelt kérdés

Tegyük fel ha nem csinálok vele semmit.

És akkor ha wifin keresztül netezek vele.



2013. máj. 12. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg semmit nem csinálsz vele, hozzá sem nyúlsz akkor lazán kibírja a 24 órát, este meg már úgyis tölti mindenki a telefonját.

Wifi-n keresztül netezéssel pár óra alatt lemerül, nem is a wifi miatt, hanem a kijelző miatt.

2013. máj. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha a fényerő nem a max.-on van? Mennyire befolyásolja?
2013. máj. 12. 19:28
 3/5 anonim válasza:
Nekem is mini 2-m van. Teszteltem és egyszer birta 3 napig úgy hogy még játszottam is rajta kicsit.:) de alapból naponta töltöm. És sokat számít, ha lejjebb húzod a fényerőt.
2013. máj. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

ha csak netezel rajta akkor simán kibirja a 2 napot is

az 1. válaszadónak mondom hogy elfelejtette kisütni az aksit ;)

2013. máj. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 FooD válasza:
Nekem is mini2-m van, és általába mikor már 15%on van beteszem tölteni. Jó a kérdés mivel legtöbbet én nettezni szoktam rajta, általába egy napot tartja, és valóban sokat számít a kijelző azaz a fényerő.
2013. jún. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!