Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az ipodomra hogyan rakhatnék...

Az ipodomra hogyan rakhatnék még fel zenét? Hogy ne csak a cd-s legyen rajta. Többi lent!

Figyelt kérdés
jelenleg az ipodomon van pár zene amit úgy raktam rá , hogy a cd-t betettem a gépbe és így importáltam az itunesba a gépen és simán rá szinkronizáltam ay ipodomra. letöltöttem pár számot most a gépremre viszont ha rá akarom tenni az ipodomra azt írja, hogy törölni fogja azokat a számokat amiket a cd-ről raktam rá mert , hogy csak 1 'könyvtár' lehet rajta. azt meg tudom valahogy csinálni, hogy egyszere rajta legyen amit letöltöttem , de az is amit cd-ről tettem rá? előre is köszönöm! :):)

2013. máj. 5. 15:10
 1/2 reptoid ***** válasza:

Persze.

Először is a letöltött számaidat is be kell rakni az iTunes könyvtárába, de ezzel szerintem már megvagy.


iTuneson belül kiválasztod az iPodot, aztán a zene fülön bepipálod a Kijelölt listák, előadók, albumokat.

Utána pedig kézzel lent kipipálgathatod, miket szeretnél rátenni. Itt majd úgyhagyod a pipát a már rajta lévő számok, albumok, előadók esetében, így nem fogja letörölni.



Másik lehetőség, hogy amikor rámész az iPodra, akkor az Összegzés fülön bepipálod a Zene és videó kezelése manuálisant. Ekkor semmi sem fog elveszni a készülékről szinkronizálásnál sem, kivéve ha direkt egyesével kitörlöd őket.

2013. máj. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ahw , nagyon szépen köszönöm sikerült (:
2013. máj. 5. 15:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!