Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet Iphone 3gs-t venni...

Hol lehet Iphone 3gs-t venni GS nem pedig G-T? (nem használtat)?

Figyelt kérdés
Hol lehet Iphone 3gs-t venni GS nem pedig G-T? (nem használtat) Előre is kösz:)

2013. ápr. 27. 07:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem újonnan már sehol, ha jól tudom ma már csak a 4, 4s, és az 5- ös van forgalomban. Aztán, ha van rá időd, és energiád, feküdj neki a netnek ezerrel. :)
2013. ápr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De mért? szerintem a Iphone 3gs elég jó telefon nem értem mértnem kapható már annyira.. Jó gondolom felkapott volt de most csak vaterán teszveszen láttok de sajnos használtat Kopott stb... 30ezerért már van de akk is.. Remélem találok valahol és köszi a választ
2013. ápr. 27. 19:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Leginkább, mert már nem gyártják.:) A használtat kerüld is el! 1. Mert lehet, h nem jogtiszta, 2. Az akkuja biztos tropa amit csak szervízben lehet cserélni, és többe fáj, mint sok telefon. Ígyís-úgyís megszívnád. Sok sikert a vadászathoz.;)
2013. ápr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj nekem a iPhone 4-4s-5 Túl költséges lenne de a Iphone 3gs szeritnem még beleférne a keretbe.. Főleg mert csak 15vagyok.. XD Apám németbe dologozik elég jól keress de akk se engedhetjükmeg..
2013. ápr. 27. 20:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Az iPhone nagy hájp, de ennyi! Csak sz.gépes kapcsolattal le7 rápakolni zenét, videót, egyenesen a telóra a netről semmi ilyet. ( korodból gondolom ez azért számítana:) ) Szerintem válaszd a droidot, amennyiért a 3gs- t megkaptad volna, már komoly tudású droidos telókat kapni. Xal. Xtem nincs mit sajnálnod, de ha mégis, hát ez van.. Sorry:(
2013. ápr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hmm nos m1 És milyen Androidos telefont ajálasz mert Pénteken megyünk telefont venni 55k-ig választhatok Gondoltam a Samsung Glaxy Fame-s ra szerinted?
2013. ápr. 28. 16:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Ennyiért a 3gs -t újjonnan nem is kaptad volna meg. Pl.: galaxy s duos, ha fontos a két sim, több ram: 768, jobb kijelző: 480*800, 50e től árgép.hu -n. De ha felmész a gsmarena.com/search.php3 -ra és ott bejelölgetet a neked fontos paramétereket, ( javaslom:

sim size - mini sim (ez a normál méretűt jelöli!!! ), ha ilyen simed van.

multiple sim - dual, ha létszükséglet a 2 sim

CPU - 1 től 1,4 ig

ram - 512 majd felfelé

display size - 3,6 tól 4,5 ig

display resolution - 320*480 tól 480*800 ig majd a találatokra rákeresel az argep.hu -n, v az olcsobbat.hu -n, biztos találsz jobbakat is, ami még belefér a keretedbe.

2013. ápr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!