Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung s3 klónak több...

A samsung s3 klónak több változata is van?

Figyelt kérdés
csak mert találtam 20000-50000FT-ig

2013. ápr. 12. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen több is van belőle de kivétel nélkül mindegyik hulladék.
2013. ápr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 |Orfeusz| ***** válasza:
Van sokféle, a használhatatlanul gagyitól az egészen jó cuccokig amiknek s3 alakja van. Ha jobb félét akarsz találni, akkor a mediatek MT6577 a kulcsszó (a 6589 még jobb). Ezek a kínában legnépszerűbb SoC-ok (hardver), és felveszik a versenyt a nagy gyártókkal is.
2013. ápr. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 |Orfeusz| ***** válasza:
Kedves első, nem mindegyik hulladék. Sok olyan kínai gyártó van aki csak fog egy hardvert és beleteszi az egyik Samsung mobil formájába, így tuti eladható a cucc. A kínaiak ugyebár nem a fantáziájukról híresek.
2013. ápr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze, nagyon sok fajta létezik, még van olyan is ami jobb mint az eredeti S3, de ezek az olcsó klónok mind sz@rok.
2013. ápr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is gondolkodtam már egy ilyen megvételén, mert nagyon jó ár/érték arányuk van, de mivel sehol nem kaptam kielégítő választ a vám és áfa -val kapcsolatos kérdéseimre, így egy fos sony mellet döntöttem :(
2013. ápr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. A jó ár/érték, ezen besírtam xD

2. F.s Sony!!??? Hát ha nem tudod kezelni a okostelókat attól még nem lesz f.s a Sony

2013. ápr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szeretettel várlak az xperia sola mobilarena -s topicjában, ahol jelen pillanatban is csak szidjuk a telefont.
2013. ápr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Talán nem a mobilarénából kéne kiindulni.

Erre gondoltál?:

[link]

2013. ápr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!