Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a gond az iphonenal?

Mi lehet a gond az iphonenal?

Figyelt kérdés

Egy ideje a telóm egyre lassabb... és kb két hete rászokott, hogy egyre több programnál megjelenik a fekete képernyő, és kilép. Ez odáig fajult, hogy most már összeomlik a zenehallgatásnál, fényképezésnél, fotó nézegetésnél is, a hívást is nagyon nehezen bírja...

Iphone 3G telefon, másfél éve vettük. Már szinte minden programot letöröltem, de ennek ellenére egyre többször lefagy, összeomlik, kilép. Mitől lehet ez?



2013. ápr. 10. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Irány a szerviz nem értek hozzá talán új szoftver kell ra
2013. ápr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem már túl régi,meg 3G-re már nincs is 6.1.2-es verzió sem szerintem. Nekem ugyanez a bajom az iPad 1-emmel. Mindenből kilép,lefagy,akad,lassú :S Már csak netezésre meg YouTubera használom. Nem is lehet már 5.1.1-ről tovább frissìteni
2013. ápr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
utolsó, még 5.1.1-ig se. 4.2.1 egy az utolsó frissítés, és igen, rettenetesen gyenge már, szóval nincs min csodálkozni, főleg ha még jailbreak-elve is van, akkor mégjobban instabillá teszi a rendszert.
2013. ápr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem :S Eléggé kár... akkor asszem kénytelen leszek valami olcsó telefon után néznem.
2013. ápr. 10. 23:25
 5/6 anonim ***** válasza:
a 3.válaszolónak üzenem,hogy az 5.1.1.-es verziót az én iPad-emre írtam. Hogy az az utolsó rá,és nem lehet tovább frissíteni. De ha nem hiszed el,hogy van még iOS 5.1.1 az iPad 1-re akkor lefényképezem a verziószámát és felrakom és akkor látod
2013. ápr. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jah, bocs. úgy olvastam, mintha 3g-re írnád.
2013. ápr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!