Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy mini-m van és...

Samsung galaxy mini-m van és kikapcsolom rajta a mobilnetet de bekapcsol utána magától ez mitől van? és hogy tudnám kikapcsolni végleg a mobilnetet?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 9. 19:35
 1/8 anonim válasza:
En ugy jartam ,hogy futott rajta szofterfrisites amirol nem tudtam es akkor is futott ha kikapcsoltam a netet ,a meglevo megabajtott nem vette le es megis csinalt 200 euros szamlat.
2013. ápr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
az elobbi vagyok ,probald meg Beallitasok-vezetek nelkuli halozat-mobilhalozatok-csomagkapcsolatok be ott a pipat ki kell venni,lehet te is ezt teszed,azt meg en is szeretnem tudni hogyan lehet vegleg. mivel azt mondtak automata ez a szofter frisites az androidokon es nem merek internetezni es a potdijaknal sem mutatja ki mert amig le nerm allitod az alkalmazast csak eszi a penzt,
2013. ápr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kikapcsolom az adatkapcsolatot de utána ha kilépek a menüből akkor újra bekapcsol
2013. ápr. 10. 07:20
 4/8 A kérdező kommentje:
ez mitől van ?
2013. ápr. 11. 07:03
 5/8 Lakatos Slenderman válasza:
Dobd ki, vegyél újat!
2013. ápr. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Timári Zoltán válasza:
Az adatforgalmat le lehet korlátozni. Ilyenkor nem tud bekapcsolni a mobiladat. Felugrik egy ablak, hogy engedélyezed-e az adatforgalmat. Nem kell engedélyezni, így nem tud csatlakozni a jóváhagyásod nélkül. Azt viszont garantálom, hogy ez a megoldás is idegesítő tud lenni. A leglehetetlenebb pillanatokban ugrik elő. Adatmentés, és gyári adatok visszaállítása után nálam még mindig fennáll ez a hiba. Én is várnám a megoldást.
2016. ápr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Timári Zoltán válasza:
Leírom mások okulására a tapasztalatom: visszaállítottam a gyári adatok visszaállítása segítségével. Ezzel elveszett minden addigi beállításom. A képeket/videókat lementettem, a jegyzetfüzetet elfelejtettem. beadtam telefonszervízbe a telefont, ott sem tudták megoldani. A net/wifi folyamatosan bekapcsolt, és a vírusírtó lefuttatása után is maradhatott valami, ami amint kapott adatkapcsolatot, elkezdett mindenfajta kéretlen programot telepítgetni. Most úgy tűnik egyedüli megoldásnak, hogy valahogy le kellene teljesen törölni az androidot, és újra telepíteni, mert valahogy az alap rendszerben van valami sz@rság, ami hazavágja az egészet. Valaki tud olyat, aki tud ilyen megoldást, vagy Üzletetet, ahol képesek ilyenre?
2016. máj. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Timári Zoltán válasza:

Sikerült megoldani! Leírom, hátha segít ez valakinek. Nekem ez a videó segített:

https://www.youtube.com/watch?v=92uHmaVKj0I

Nekem annyiban tért el a megoldás, hogy a videóban azt írja, 3:22-nél, vegyük ki az akksit. Mivel nekem bootloop -olt a telefonom (nem bírt betölteni, csak folyamatosan mutatta a logót) nekem nem kellett kivenni az akksit. A többit ugyanúgy csináltam.

2016. jún. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!